Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

Lirene Pearl Lifting - rozświetlona i gładka cera bez zmarszczek

Utworzone: wtorek, 23 września 2014 Źródło: Anna Pilip

Po 45. roku życia, w wyniku zmian hormonalnych oraz procesów oksydacyjnych, skóra kobiet traci gęstość i elastyczność. Dlatego Eksperci Laboratorium Naukowego Lirene opracowali przełomową propozycję pielęgnacyjną - linię Lirene Pearl Lifting.

Kosmetyki Lirene Pearl Lifting, dzięki zawartości fitoestrogenów, unikalnego kompleksu Tioprolina + kwas rozmarynowy będącego przedmiotem zgłoszenia patentowego, a także ekstraktu z białej perły, przeciwdziałają rezultatom hormonalnego starzenia się skóry. Zastosowane formuły chronią ją przed oksydacją i procesami wiotczenia, a także redukują nierówności, dając efekt optycznego retuszu zmarszczek.

Pomiędzy 45. a 50. rokiem życia rozpoczyna się u kobiet okres przekwitania, kiedy na skutek spadku aktywności hormonalnej dochodzi do szeregu zmian w organizmie. Zachodzące procesy mogą mieć negatywny wpływ zarówno na wygląd zewnętrzny, jak i samopoczucie. Kobiety zauważają, że zmieniają się ich kształty. Mają większy problem z doborem odpowiedniej garderoby, a tym samym zaczynają odczuwać dyskomfort. Zachodzące w organizmie zmiany zauważalne są również na skórze. W wyniku zmniejszonego stężenia estrogenów, naskórek i skóra właściwa ulegają ścieńczeniu. Dochodzi również do degradacji włókien kolagenu i elastyny, stanowiących rusztowanie, dzięki któremu skóra jest elastyczna. Zmniejsza się ilość glikozaminoglikanów, czyli związków, które wiążą wodę, zapewniając skórze prawidłowe nawilżenie. Takie zaburzenia w strukturze skóry prowadzą do utraty gęstości i jędrności, a w konsekwencji, do zmian w owalu twarzy.

Zmianom tym można przeciwdziałać poprzez odpowiednią, dopasowaną do wieku i potrzeb skóry pielęgnację. Składnikami, które powinny wchodzić w skład kosmetyków dla pań po 45. roku życia są fitoestrogeny -  substancje pochodzenia roślinnego o budowie i działaniu podobnym do estrogenów.  Naśladując ich działanie, chronią skórę przed negatywnym wpływem wolnych rodników, a także hamują rozpad włókien podporowych, ograniczając w ten sposób proces wiotczenia skóry.

Lirene Pearl Lifting to linia kosmetyków odmładzających, dedykowanych paniom po 45. roku życia, u których na skutek zmian hormonalnych dochodzi do zmniejszenia grubości i gęstości skóry, spadku jej napięcia i utraty konturu twarzy oraz uwidocznienia zmarszczek. Formuły kosmetyków zawierają unikalne i skuteczne składniki aktywne, takie jak kompleks Tioproliny i kwasu rozmarynowego, który wzmacnia włókna zapobiegając wiotczeniu skóry, a także fitoestrogeny przeciwdziałające efektom hormonalnego starzenia się skóry oraz ekstrakt z białej perły, który redukuje zmarszczki i nierówności skóry i rozświetla, dając efekt optycznego retuszu zmarszczek. W badaniach na hodowlach komórek skóry udowodniono, że wzrost gęstości komórek następuje już 24 godziny po zastosowaniu substancji aktywnych wchodzących w skład receptur Pearl Lifting.

Kosmetyki Pearl Lifting to potrójna korzyść dla skóry:

 • Przeciwdziałanie atrofii - odbudowa gęstości skóry
 • System ochrony przed atonią - wzrost napięcia skóry
 • Perłowe odmłodzenie - optyczny retusz zmarszczek

Kombinacja unikalnych składników aktywnych wzmacnia włókna podporowe i wpływa na wzrost gęstości skóry:

 • FITOESTROGENY - naśladując działanie kobiecych estrogenów, hamują procesy atroficzne (zanikowe) będące skutkiem hormonalnego starzenia się skóry. Stymulują produkcję kolagenu i elastyny, zwiększając gęstość i spoistość skóry. Skóra odzyskuje elastyczność i młodszy wygląd.
 • TIOPROLINA + KWAS ROZMARYNOWY - unikalny kompleks będący przedmiotem zgłoszenia patentowego. Działa synergicznie, chroniąc skórę przed atonią (zwiotczenie) na skutek procesów oksydacyjnych. Wzmacnia włókna podporowe, pomagając utrzymać jędrność i sprężystość skóry.
 • EKSTRAKT Z BIAŁEJ PERŁY - zawarte w perłach aminokwasy są niezbędne do wytworzenia kolagenu i elastyny - białek odpowiedzialnych za elastyczność skóry. Perłowe drobinki odbijają też światło, dając natychmiastowy efekt optycznego retuszu zmarszczek.

W efekcie skóra odzyskuje elastyczność i jędrność, staje się gładsza i rozświetlona.

Poczuj magiczną moc pereł na własnej skórze

ZGŁOSZENIE PATENTOWE W LIRENE

Tioprolina (tymonacyk), czyli kwas tiazolidyno-4-karboksylowy, to składnik, który poprawia strukturę i pobudza wzrost oraz regenerację naskórka. W badaniach  na hodowlach komórkowych wykazano jej silne działanie antyoksydacyjne, a w szczególności działanie ochronne na komórki skóry poddane promieniowaniu UV. Kwas rozmarynowy posiada szereg interesujących właściwości m.in. przeciwzapalnych oraz przeciw-utleniających. Dzięki swoim właściwościom przeciwutleniającym oraz modulacji działania enzymów szlaku melanogenezy, jest interesującym narzędziem do walki ze skutkami nadmiernego promieniowania.

Zgłoszenie patentowe ekspertów z Laboratorium Naukowego Lirene dotyczy kompleksu Tioprolina  i kwas rozmarynowy. W badaniach in vitro na komórkach naskórka dowiedziono, że połączenie tych składników dawało 20% więcej ochrony antyoksydacyjnej w stosunku do pojedynczych substancji, dla których ochrona była zaledwie kilku procentowa. Kompleks ten działa więc synergicznie w ochronie antyoksydacyjnej (ochronie przed działaniem wolnych rodników). Badania in vitro dowodzą, że kompleks Tioprolina + kwas rozmarynowy może spowalniać procesy starzenia zewnątrzpochodnego, uwarunkowanego działaniem czynników zewnętrznych. Wyniki badań zaprezentowano na International Investigative Dermatolgy 2013, Edynburg i International Society of Biophysics and Skin Structure 2013, Mediolan.

W skład linii Lirene Pearl Lifting wchodzą:


Wygładzające mleczko micelarne

Kosmetyk łączy właściwości pielęgnacyjne mleczka do demakijażu ze skutecznością i delikatnością oczyszczania płynu micelarnego.

Działanie pielęgnacyjne:

Wyciąg z Pyrus Malus przeciwdziała procesom hormonalnego starzenia się skóry. Unikalny kompleks Tioprolina + kwas rozmarynowy oraz witamina E chronią skórę przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych. Ekstrakt z pereł nadaje skórze aksamitną gładkość.

Działanie oczyszczające:

Zawarte w mleczku micele absorbują nadmiar sebum i w niezwykle delikatny sposób usuwają makijaż i wszelkie zanieczyszczenia, nie naruszając bariery hydrolipidowej skóry.

Pojemność: 200 ml                                       
Rekomendowana cena detaliczna: 14,99 zł

 


Krem + Serum liftingujące na dzień

Zastosowany w kremie FitoDHEA, nazywany hormonem młodości, zapobiega niekorzystnym dla skóry zmianom wywołanym przez niedobór hormonów w okresie okołomenopauzalnym. Aktywizuje produkcję kolagenu, przyspieszając regenerację skóry i przeciwdziałając procesom zwiotczenia. Kwas rozmarynowy, dzięki zamknięciu w specjalnych nośnikach, dociera do głębokich warstw skóry. W połączeniu z Tioproliną tworzy kompleks będący przedmiotem zgłoszenia patentowego, który neutralizuje wolne rodniki chroniąc m.in. DNA komórek skóry przed uszkodzeniami. Wyciąg z białej perły dostarcza skórze aminokwasów niezbędnych do wytworzenia białek odpowiedzialnych za elastyczność skóry.

Efekty stosowania:

 • wzrost gęstości i sprężystości skóry
 • wzmocnienie struktury i ochrona przed wiotczeniem
 • wygładzenie i poprawa napięcia skóry
 • poprawa elastyczności i jędrności skóry
 • rozświetlenie skóry i optyczny retusz niedoskonałości

Skóra odzyskuje gęstość i elastyczność, jest wygładzona, napięta i świetlista - wygląda pięknie!

Pojemność: 50 ml                                           Rekomendowana cena detaliczna: 34,99 zł


 

Krem + Koncentrat regenerujący na noc

Zaawansowana formuła kremu zawiera bogaty w fitohormony wyciąg z Pyrus Malus, przeciwdziałający efektom starzenia się skóry wywołanego niedoborem estrogenów. Składnik ten stymuluje odbudowę składowych matriks międzykomórkowego i włókien kolagenu, wpływając na wygładzenie skóry i zwiększenie gęstości. Kompleks Tioprolina + kwas rozmarynowy, będący przedmiotem zgłoszenia patentowego, wzmacnia właściwości ochronne skóry. Kompozycja specjalnie dobranych składników olejowych w połączeniu z ekstraktem z białej perły wspomaga procesy regeneracyjne skóry, silnie ją nawilżając i odżywiając.

Efekty stosowania:

 • poprawa gęstości i sprężystości skóry
 • wygładzenie, elastyczność i poprawa napięcia skóry
 • głębokie odżywienie i regeneracja skóry podczas snu 
 • redukcja ilości i głębokości zmarszczek
 • skóra miękka w dotyku, jedwabista i rozświetlona

Po nocnym wypoczynku skóra jest intensywnie zregenerowana i wygładzona - olśniewa blaskiem!

Pojemność: 50 ml                                           Rekomendowana cena detaliczna: 34,99 zł


 

Krem + Korektor na zmarszczki wokół oczu i ust

Skoncentrowana formuła kremu pomaga precyzyjnie redukować efekty starzenia się skóry w strefach największej widoczności zmarszczek - wokół oczu i ust. Receptura kosmetyku zawiera diosgeninę (fitohormon), która aktywuje fibroblasty do produkcji kolagenu, powodując widoczny wzrost elastyczności skóry. Zastosowanie unikalnego kompleksu Tioprolina + kwas rozmarynowy dodatkowo chroni komórki skóry przed starzeniem zewnątrzpochodnym. Mikroelementy i składniki odżywcze zawarte w ekstrakcie z białej perły w połączeniu z hialuronianem głęboko nawilżają i uelastyczniają skórę, co widocznie ją odmładza, nawet w strefach utrwalonych zmarszczek.

Efekty stosowania:

 • poprawa gęstości i sprężystości skóry
 • zmniejszenie zmarszczek wokół oczu i ust
 • zwiększenie elastyczności i jędrności skóry
 • wygładzenie i poprawa napięcia skóry
 • rozświetlenie i poprawa kolorytu cery

Precyzyjne działanie w strefach utrwalonych zmarszczek przynosi olśniewający efekt dla całej twarzy - skóra wygląda młodziej!

Pojemność: 15 ml                                           Rekomendowana cena detaliczna: 15,99 złKomentarze

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!
Dodaj komentarz

Naszepiaseczno - lokalna społeczność

Najczęściej czytane

Poszukujemy 15- letniej Marzeny Słowik

Poszukujemy 15- letniej Marzeny Słowik

Policjanci poszukują 15- letniej Marzeny Słowik. Dziewczyna 13 czerwca br.,...

JAK RADZIMY SOBIE Z KORONAWIRUSEM?

JAK RADZIMY SOBIE Z KORONAWIRUSEM?

W Warszawie i aglomeracji warszawskiej do tej pory odnotowano ponad 1800...

WYRÓB MEDYCZNY SUNBRELLA - nowość od Dermedic

WYRÓB MEDYCZNY SUNBRELLA - nowość od Dermedic

Z myślą o pacjentach cierpiących na nietolerancję, alergię lub...

45-latek odpowie za dokonanie kradzieży

45-latek odpowie za dokonanie kradzieży

Do policyjnej celi trafił 45-letni mężczyzna który dwukrotnie dokonał...

Zabezpieczono narkotyki, kusze i elementy broni palnej

Zabezpieczono narkotyki, kusze i elementy broni palnej

Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 31- letniego mężczyznę...

Wydawanie zaświadczeń o prawie do głosowania dodatkowo w godz. 16-18

Wydawanie zaświadczeń o prawie do głosowania dodatkowo w godz. 16-18

W dniach od 22.06.2020 (poniedziałek) do 26.06.2020 (piątek) EWIDENCJA...

Dziennikarstwo obywatelskie

Wycieczki w przyszłym roku

Wycieczki w przyszłym roku

Gmina Konstancin-Jeziorna podpisała umowę na organizację cyklu bezpłatnych...

Podaruj laptop potrzebującym dzieciom w ramach akcji #dobrysąsiad

Podaruj laptop potrzebującym dzieciom w ramach akcji #dobrysąsiad

Rusza nowa lokalna akcja w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno. Tym razem...

Pierwsza łąka Lirene już zasiana!

Pierwsza łąka Lirene już zasiana!

Marka Lirene, chcąc przyczyniać się do pozytywnych zmian ekologicznych, od...

Młodzieżowe Pogotowie Emocjonalne dla uczniów szkół powiatu piaseczyńskiego

Młodzieżowe Pogotowie Emocjonalne dla uczniów szkół powiatu piaseczyńskiego

Czas „kwarantanny szkolnej” nie oznacza jedynie borykania ...

Niedostępne obiekty Nadleśnictwa Chojnów

Niedostępne obiekty Nadleśnictwa Chojnów

Nadleśnictwo Chojnów wstrzymuje do odwołania, dostępność do urządzeń i...