Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

Apartamenty Nadarzyńska – wyjątkowa inwestycja w Piasecznie

Utworzone: wtorek, 27 października 2015

W życiu każdego z nas przychodzi czas, kiedy stajemy przed wyborem swojego miejsca na ziemi. Enklawy, w której czujemy się bezpiecznie i bez chwili wahania nazwiemy ją domem, zarówno tym fizycznym, umiejscowionym w konkretnej przestrzeni, jak i tym dającym chwilę wytchnienia, będącym zwierciadłem naszej duszy oraz ucieleśnieniem marzeń, a przy okazji - synonimem nowoczesności.

"To nie sztuka wybudować nowy dom, sztuka sprawić by miał w sobie duszę" - te wyśpiewane przez Alicję Majewską słowa mogłyby być mottem deweloperów, którzy chcą stworzyć gustowne i wpisujące się w architekturę miasta i przyrody inwestycje.

Trzeba mieć jednak świadomość, że choć ludzie tworzą charakter miejsca, to również niebanalny pomysł architekta może nam pomóc w odnalezieniu tego szczególnego pierwiastka, który dopełniając całości, pozwoli nam stworzyć swoisty azyl, niezwykle indywidualny, będący odzwierciedleniem naszych ideałów, a co najważniejsze bezpieczny.

Apartamenty Nadarzyńska w Piasecznie to niebanalna inwestycja, która łączy klasykę z nowoczesnością.

Tak jak Piaseczno, które ze względu na swoisty spokój i bliskie sąsiedztwo stolicy, łączy klasykę dyktowaną historią miasta z nowoczesnym podejściem do wszystkich aspektów życia, niejako prowokowanym bliskością tętniącej życiem stolicy. Wszystko po to, by nadążyć za trendami i  tworzyć miejsce atrakcyjnym dla obecnych i potencjalnych mieszkańców.

Te dwa oblicza Piaseczna, znalazły swe odwzorowanie w inwestycji Saba Development, dodając jej przy tym charakteru.

Połączenie metalu, szkła i drewna sprawiło, że budynek nie tylko nabrał elegancji, ale równocześnie wpisał się w zróżnicowany charakter miasta przy poszanowaniu dla środowiska naturalnego. Płyty HPL łączą miejską, betonową infrastrukturę z naturalnym krajobrazem.

Nie bez znaczenia pozostaje fakt, iż inwestycja powstała na intensywnie rewitalizowanym terenie. Porządkowanie i odnawianie Centrum miasta, a tym samym ulicy Nadarzyńskiej, podkreśla walory jakie oferują swoim mieszkańcom Apartamenty Nadarzyńska i najbliższa okolica.

Jak się okazuje, budynek został zaprojektowany nie tylko po to, by wpisywać się w charakter i przyrodę Piaseczna, ale przede wszystkim z myślą o jego mieszkańcach. Priorytetem dla inwestora była przede wszystkim jakość, funkcjonalność i bezpieczeństwo, więc wszystkie lokale mieszkalne zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalne wykorzystanie i nasłonecznienie przestrzeni.

Trzeba zauważyć, że wykorzystane materiały nie tylko nawiązują do najnowszych trendów w budownictwie, ale również zapewniają wysoki standard użytkowania i znacząco wpływają na jakość życia.

Oferta jaką przedstawia nam deweloper zachęca szerokim wachlarzem propozycji i wszechstronnością udogodnień.

Nowoczesny, 4-kondygnacyjny budynek, to przestrzenie o zróżnicowanej powierzchni - lokale 2 i 3 - pokojowe o powierzchniach od 27m2 do 93 m2 z przynależnymi im loggiami, balkonami lub tarasami. Szczególną uwagę zwracają wysokie, prawie 4-metrowe, lokale na poziomie parteru budynku  umożliwiające uzyskanie dodatkowej powierzchni poprzez zrobienie antresoli, z kameralnymi, przynależącymi do nich ogródkami.

Inwestycja na Nadarzyńskiej to nie tylko część mieszkalna. Na poziomie parteru znajdują się również 4 lokale usługowe, natomiast dwie kondygnacje podziemne mieszczą parking dla samochodów osobowych oraz komórki lokatorskie.

Niewątpliwym atutem inwestycji jest wewnętrzne patio, z zieloną roślinnością oraz tarasami dedykowanymi mieszkaniom na poziomie pierwszego piętra. Zielony akcent to swoista wisienka na torcie dla wszystkich tych, którzy w przyrodzie szukają ukojenia oraz harmonii.

Co ważne, wszyscy mieszkańcy mogą liczyć na bezpieczeństwo i porządek, który zapewnia całodobowa ochrona budynku, jak również system monitoringu.

Mając na uwadze czasy w jakich żyjemy, deweloper wychodzi naprzeciw potrzebom nabywców i oferuje wysokiej jakości, "szyte na miarę" pakiety aranżacyjne/wykończeniowe. To oferta dla wszystkich tych, którzy potrzebują pomocy przy aranżacji wnętrza lokalu, a także dla tych, którzy chcieliby się wprowadzić do wykończonego już lokum.

Czy można się doszukiwać jakiś "haczyków"? Może nieciekawa okolica? Może lokalizacja mało atrakcyjna?
Nic bardziej mylnego. Apartamenty Nadarzyńska położone są w bezpośrednim sąsiedztwie centrum Piaseczna. W bliskiej odległości znajdują się trzy główne ulice Piaseczna: Wojska Polskiego, Warszawska i Armii Krajowej. W najbliższym sąsiedztwie jest dostępna i w pełni rozwinięta: infrastruktura zdrowotna, edukacyjna i kulturalna oraz dobra komunikacja miejska i kolejowa, nie tylko z ważnymi punktami Piaseczna, ale również Warszawy.

Dzisiejsza rzeczywistość, rozpościera przed nami szerokie spektrum możliwości. Korzystajmy z tego, traktujmy jako przywilej i wybierajmy wśród najlepszych, biorąc pod uwagę wszystkie aspekty, które pozwolą nam stać się właścicielami wymarzonego, bezpiecznego miejsca, które stanie się naszym domem, a może światem?

Blaise Pascal nie mógł się mylić: "Twój dom może ci zastąpić cały świat. Cały świat nigdy nie zastąpi ci domu". Możliwe, że to właśnie Apartamenty Nadarzyńska będą Twoim miejscem na ziemi! 

Więcej informacji o inwestycji znajdą Państwo na stronie: www.nadarzynska.pl


Komentarze

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!
Dodaj komentarz

Naszepiaseczno - lokalna społeczność

Najczęściej czytane

RETRO ORCHESTRA - Mieczysław Fogg - wspomnienia dawnych dni

RETRO ORCHESTRA - Mieczysław Fogg - wspomnienia dawnych dni

Podczas tego wyjątkowego koncertu artyści zaprezentują najpiękniejsze...

BOULE W konstancińskim PARKU

BOULE W konstancińskim PARKU

Zapraszamy na letni cykl zawodów w boule. Zapewniamy sprzęt i wsparcie...

HOT WATER COMPANY - Najpiękniejsze melodie muzyki filmowej

HOT WATER COMPANY - Najpiękniejsze melodie muzyki filmowej

W niedzielę, 11 sierpnia, godz. 17.00 Konstanciński Dom Kultury zaprasza na...

RETRO ORCHESTRA Świat włoskich melodii

RETRO ORCHESTRA Świat włoskich melodii

25 sierpnia 2019 roku, zapraszamy na koncert z cyklu Retro Orchestra - Świat...

ŚWIĘTO WOJSKA POLSKIEGO Big Band Rondo Konstancin

ŚWIĘTO WOJSKA POLSKIEGO Big Band Rondo Konstancin

15 sierpnia 2019 roku z okazji Święta Wojska Polskiego w amfiteatrze...

KINO PLENEROWE w Konstancinie

KINO PLENEROWE w Konstancinie

16 sierpnia 2019 r. Konstanciński Dom Kultury zaprasza do kina plenerowego na...

Dziennikarstwo obywatelskie

Warsztaty questowe w Żabieńcu

Warsztaty questowe w Żabieńcu

Chojnowski Park Krajobrazowy serdecznie zaprasza na bezpłatne warsztaty...

Piknik Sołecki w Bobrowcu

Piknik Sołecki w Bobrowcu

22 czerwca 2019 rozpocznie się Piknik sołectw Bobrowiec i Kamionka. Na...

Dzień Dawcy w SP Nowa Iwiczna

Dzień Dawcy w SP Nowa Iwiczna

W środę 19 czerwca w godz. 8.00-12.00 na terenie Szkoły Podstawowej w Nowej...

Konkurs na fraszkę

Konkurs na fraszkę

Chcesz poczuć się niczym mistrz Jan z Czarnolasu? Masz pomysł, jak...

Geopiknik

Geopiknik

Długo wyczekiwany GeoPiknik powraca! Coroczne święto studentów Wydziału...