Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

Długi weekend w Parku Zdrojowym

Kategorie: Aktualności Kultura
Utworzone: piątek, 12 sierpnia 2016 Źródło: KDK
Data wydarzenia: piątek, 12 sierpnia 2016 - poniedziałek, 15 sierpnia 2016
Miejsce: Konstancin-Jeziorna

Najbliższy weekend warto spędzić w konstancińskim Parku Zdrojowym. W piątkowy wieczór zapraszamy na kolejny seans kina plenerowego w amfiteatrze. Tym razem zostanie wyświetlony dramat historyczny "Księżna". W sobotę, 13 sierpnia odbędzie się koncert "Oblicza jazzu", a w niedzielę, 14 sierpnia w naszej muszli koncertowej zabrzmią najpiękniejsze włoskie pieśni. W poniedziałek, 15 sierpnia zapraszamy na koncert patriotyczny z okazji Święta Wojska Polskiego w wykonaniu zespołu Big Band Rondo Konstancin.

W piątek, 12 sierpnia w ramach wakacyjnego kina plenerowego w konstancińskim amfiteatrze o godz. 21.15 zostanie wyświetlony film "Księżna", brytyjski dramat kostiumowy z 2008 roku w reżyserii Saula Dibba. To pełna dworskich intryg i burzliwych romansów historia Georgiany Cavendish z domu Spencer. W rolach głównych Keira Knightley oraz Ralph Fiennes.

W sobotę, 13 sierpnia w Parku Zdrojowym odbędzie się kolejny letni koncert. Tym razem w amfiteatrze o godz. 19 zabrzmi muzyka jazzowa. Artyści przedstawią publiczności jej różnorodność stylistyczną. Utwory zostały dobrane w taki sposób, aby w atmosferze pleneru, każdy odnalazł coś dla siebie, niezależnie od preferencji muzycznych. Melodyjne tematy wyselekcjonowanych standardów jazzowych oraz głęboka barwa głosu Mateusza Krautwursta łagodnie przeniosą słuchacza w świat muzyki, która powszechnie uznawana jest za elitarną. Zagra zespół w składzie: Mateusz Krautwurst (wokal), Przemysław Kostrzewa (trąbka, flugelhorn), Roberty Skrzypiec (fortepian), Marcin Pendowski (gitara basowa), Kacper Popek (perkusja). Wstęp wolny.

W niedzielę, 14 sierpnia o godz. 16 w amfiteatrze wysłuchamy najpiękniejszych włoskich i neapolitańskich pieśni. W Parku Zdrojowym zabrzmią takie przeboje jak m.in.: "O sole Mio" i "Santa Lucia". Wystąpią Piotr Rafałko i Dorota Szczepańska (soliści), Dariusz Świnoga (akordeon akustyczny), Stefan Janowski (saksofon sopranowy, tenorowy). Koncert poprowadzi Katarzyna Soja. Wstęp wolny.

W niedzielę po koncercie, o godz. 18 zapraszamy do "Roztańczonej Hugonówki". W altanie przy ul. Mostowej 15 odbędzie się potańcówka w plenerze. Będą m.in. muzyka dancingowa, rock'n'roll, tango i flamenco. Każdy może spróbować swoich sił i każdy może się doskonale bawić. Nastrojowe "przytulanki" przeplatać się będą z żywiołowymi rytmami.

W poniedziałek, 15 sierpnia z okazji Święta Wojska Polskiego w konstancińskim amfiteatrze wystąpi zespół Big Band Rondo Konstancin. Podczas koncertu usłyszymy pieśni patriotyczne i wojskowe z różnych okresów walk o niepodległość. Początek koncertu o godz. 17.

Wstęp bezpłatny.

Zapraszamy.


Komentarze

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!
Dodaj komentarz

Naszepiaseczno - lokalna społeczność

Najczęściej czytane

Komunikat w sprawie Wójta Gminy Lesznowola

Komunikat w sprawie Wójta Gminy Lesznowola

Szanowni Mieszkańcy Gminy Lesznowola!W związku z ostatnimi doniesieniami...

Spacerkiem po CEM

Spacerkiem po CEM

Zapraszamy 10 lipca na zwiedzanie nowego obiektu Centrum...

11-latek wjechał hulajnogą wprost pod samochód

11-latek wjechał hulajnogą wprost pod samochód

11-letni chłopak nie zachował podstawowych zasad bezpieczeństwa i wjechał...

Dni Tarczyna

Dni Tarczyna

6 lipca 2019 r. zapraszamy na Dni Tarczyna...

Nightskating Piaseczno #3

Nightskating Piaseczno #3

Zapraszamy na drugi w tym sezonie przejazd Nightskating Piaseczno. Spotykamy...

Bajkowy zakątek

Bajkowy zakątek

10 lipca 2019 r. Centrum Kultury zaprasza dzieci na Bajkowy Zakątek, podczas...

Dziennikarstwo obywatelskie

Warsztaty questowe w Żabieńcu

Warsztaty questowe w Żabieńcu

Chojnowski Park Krajobrazowy serdecznie zaprasza na bezpłatne warsztaty...

Piknik Sołecki w Bobrowcu

Piknik Sołecki w Bobrowcu

22 czerwca 2019 rozpocznie się Piknik sołectw Bobrowiec i Kamionka. Na...

Dzień Dawcy w SP Nowa Iwiczna

Dzień Dawcy w SP Nowa Iwiczna

W środę 19 czerwca w godz. 8.00-12.00 na terenie Szkoły Podstawowej w Nowej...

Konkurs na fraszkę

Konkurs na fraszkę

Chcesz poczuć się niczym mistrz Jan z Czarnolasu? Masz pomysł, jak...

Geopiknik

Geopiknik

Długo wyczekiwany GeoPiknik powraca! Coroczne święto studentów Wydziału...