Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

Wyrzutnie fajerwerków – idealny wybór na ważne okazje!

Kategorie: Aktualności
Utworzone: wtorek, 11 grudnia 2018

Ważne okazje zasługują na wyjątkową celebrę. Doskonałym wyborem może być pokaz sztucznych ogni przygotowany dzięki wyrzutniom fajerwerków!

Sztuczne ognie najczęściej kojarzymy z przywitaniem Nowego Roku, ale również mogą towarzyszyć one wielu innym istotnym okazjom. Wesela, urodziny, rocznice, imprezy firmowe - to tylko niektóre wydarzenia, podczas których można zaprezentować gościom niesamowite pokazy pirotechniczne. W tej roli świetnie sprawdzą się wyrzutnie fajerwerków, które są łatwe w obsłudze i dają spektakularne show.

Czym dokładnie są wyrzutnie fajerwerków? O czym warto pamiętać podczas ich doboru? Jak je obsługiwać? Gdzie można je kupić bez ryzyka? 

Wyrzutnie fajerwerków - co to jest?

Wyrzutnie fajerwerków to specjalne artykuły pirotechniczne, które przypominają kształtem kwadratowe lub owalne pudełko czy też wachlarz, w którym znajdują się różne fajerwerki. Często nazywane są one również bateriami fajerwerków albo tortami.

Tego rodzaju fajerwerki są w stanie dać rozmaite efekty - kolorowe kulki, błyszczące gwiazdy, pióropusze czy peonie, które rozrywają się na tle nocnego nieba. Wydają przy tym charakterystyczny odgłos huku lub gwizdu. Mogą mieć rozmaite kolory - srebrne, złote, czerwone, zielone czy niebieskie.

Obecnie wyrzutnie fajerwerków są bardzo chętnie wybierane na różnego rodzaju imprezy - stanowią tanią alternatywę dla profesjonalnych pokazów pirotechnicznych. 

Wybór wyrzutni fajerwerków - na co zwrócić uwagę?

W sprzedaży można znaleźć szeroką gamę wyrzutni fajerwerków. O czym warto pamiętać podczas wyboru tego rodzaju sztucznych ogni na ważne wydarzenia?

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na zawartość zestawu. Każdy jest nieco inny i zawiera różne rodzaje sztucznych ogni pod względem ich wyglądu, koloru czy wielkości. Także należy zwrócić uwagę na liczbę strzałów, która przekłada się na czas trwania pokazu - czas ekspozycji wynosi najczęściej od 30 sekund do ponad 2 minut.

Aby wybór odpowiedniej wyrzutni fajerwerków był jeszcze prostszy, warto zrobić zakupy w sklepie, który posiada filmy prezentujące rzeczywisty efekt pokazu. Można znaleźć je między innymi w sklepie internetowym PiroSklep.pl, który w swoim asortymencie posiada kilkadziesiąt różnych rodzajów baterii sztucznych ogni.

Zasadniczo, im wyższa cena zestawu, tym więcej posiada on strzałów, a także są one bardziej spektakularne. Ceny rozpoczynają się od kilkudziesięciu złotych, a kończą na kilkuset złotych, zatem można dobrać wyrzutnie fajerwerków do każdego budżetu.

Jak bezpiecznie odpalić wyrzutnię fajerwerków?

Zasadniczo, wyrzutnie fajerwerków są bezpieczne w obsłudze i może stosować je każda osoba dorosła.

Aby pokaz był efektowny oraz bezpieczny, ważne jest wybranie odpowiedniego miejsca, na którym zostanie ustawiona wyrzutnia fajerwerków. Podłoże powinno być stabilne i twarde, na przykład może być do beton, kostka brukowa, utwardzona droga. Dla dodatkowej stabilności bateria może być otoczona cegłami albo przymocowana do palika wbitego w ziemię.

Po odpaleniu wyrzutni należy się od niej oddalić i nie zbliżać się do niej aż do momentu zakończenia pokazu. 

Gdzie kupić wyrzutnie fajerwerków?

Obecnie wyrzutnie fajerwerków oferowane są przez wiele sklepów - można zakupić je w sklepach stacjonarnych lub przez internet z szybką dostawą pod wyznaczony adres.

Nie poleca się robienia zakupów u nieznanych dostawców, którzy oferują artykuły pirotechniczne z nieznanych źródeł. Istnieje ryzyko, że sprzedawane przez nich sztuczne ognie mogą być niebezpieczne albo nie dadzą oczekiwanego efektu.

Do zapoznania się ze swoją bogatą ofertą wyrzutni fajerwerków zaprasza hurtownia fajerwerków PiroSklep.pl, w której można zakupić różnorodne artykuły pirotechniczne dla amatorów. Sklep zapewnia dostęp do wysokiej jakości fajerwerków, które przeszły odpowiednie badania przez niezależne laboratoria i posiadają znak jakości i bezpieczeństwa CE.

Zamówienia w sklepie PiroSklep.pl mogą składać tylko osoby pełnoletnie.

 

Komentarze

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!
Dodaj komentarz

Naszepiaseczno - lokalna społeczność

Najczęściej czytane

RETRO ORCHESTRA - Mieczysław Fogg - wspomnienia dawnych dni

RETRO ORCHESTRA - Mieczysław Fogg - wspomnienia dawnych dni

Podczas tego wyjątkowego koncertu artyści zaprezentują najpiękniejsze...

BOULE W konstancińskim PARKU

BOULE W konstancińskim PARKU

Zapraszamy na letni cykl zawodów w boule. Zapewniamy sprzęt i wsparcie...

RETRO ORCHESTRA Świat włoskich melodii

RETRO ORCHESTRA Świat włoskich melodii

25 sierpnia 2019 roku, zapraszamy na koncert z cyklu Retro Orchestra - Świat...

HOT WATER COMPANY - Najpiękniejsze melodie muzyki filmowej

HOT WATER COMPANY - Najpiękniejsze melodie muzyki filmowej

W niedzielę, 11 sierpnia, godz. 17.00 Konstanciński Dom Kultury zaprasza na...

ŚWIĘTO WOJSKA POLSKIEGO Big Band Rondo Konstancin

ŚWIĘTO WOJSKA POLSKIEGO Big Band Rondo Konstancin

15 sierpnia 2019 roku z okazji Święta Wojska Polskiego w amfiteatrze...

KINO PLENEROWE w Konstancinie

KINO PLENEROWE w Konstancinie

16 sierpnia 2019 r. Konstanciński Dom Kultury zaprasza do kina plenerowego na...

Dziennikarstwo obywatelskie

Warsztaty questowe w Żabieńcu

Warsztaty questowe w Żabieńcu

Chojnowski Park Krajobrazowy serdecznie zaprasza na bezpłatne warsztaty...

Piknik Sołecki w Bobrowcu

Piknik Sołecki w Bobrowcu

22 czerwca 2019 rozpocznie się Piknik sołectw Bobrowiec i Kamionka. Na...

Dzień Dawcy w SP Nowa Iwiczna

Dzień Dawcy w SP Nowa Iwiczna

W środę 19 czerwca w godz. 8.00-12.00 na terenie Szkoły Podstawowej w Nowej...

Konkurs na fraszkę

Konkurs na fraszkę

Chcesz poczuć się niczym mistrz Jan z Czarnolasu? Masz pomysł, jak...

Geopiknik

Geopiknik

Długo wyczekiwany GeoPiknik powraca! Coroczne święto studentów Wydziału...