Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

Wyrzutnie fajerwerków – idealny wybór na ważne okazje!

Kategorie: Aktualności
Utworzone: wtorek, 11 grudnia 2018

Ważne okazje zasługują na wyjątkową celebrę. Doskonałym wyborem może być pokaz sztucznych ogni przygotowany dzięki wyrzutniom fajerwerków!

Sztuczne ognie najczęściej kojarzymy z przywitaniem Nowego Roku, ale również mogą towarzyszyć one wielu innym istotnym okazjom. Wesela, urodziny, rocznice, imprezy firmowe - to tylko niektóre wydarzenia, podczas których można zaprezentować gościom niesamowite pokazy pirotechniczne. W tej roli świetnie sprawdzą się wyrzutnie fajerwerków, które są łatwe w obsłudze i dają spektakularne show.

Czym dokładnie są wyrzutnie fajerwerków? O czym warto pamiętać podczas ich doboru? Jak je obsługiwać? Gdzie można je kupić bez ryzyka? 

Wyrzutnie fajerwerków - co to jest?

Wyrzutnie fajerwerków to specjalne artykuły pirotechniczne, które przypominają kształtem kwadratowe lub owalne pudełko czy też wachlarz, w którym znajdują się różne fajerwerki. Często nazywane są one również bateriami fajerwerków albo tortami.

Tego rodzaju fajerwerki są w stanie dać rozmaite efekty - kolorowe kulki, błyszczące gwiazdy, pióropusze czy peonie, które rozrywają się na tle nocnego nieba. Wydają przy tym charakterystyczny odgłos huku lub gwizdu. Mogą mieć rozmaite kolory - srebrne, złote, czerwone, zielone czy niebieskie.

Obecnie wyrzutnie fajerwerków są bardzo chętnie wybierane na różnego rodzaju imprezy - stanowią tanią alternatywę dla profesjonalnych pokazów pirotechnicznych. 

Wybór wyrzutni fajerwerków - na co zwrócić uwagę?

W sprzedaży można znaleźć szeroką gamę wyrzutni fajerwerków. O czym warto pamiętać podczas wyboru tego rodzaju sztucznych ogni na ważne wydarzenia?

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na zawartość zestawu. Każdy jest nieco inny i zawiera różne rodzaje sztucznych ogni pod względem ich wyglądu, koloru czy wielkości. Także należy zwrócić uwagę na liczbę strzałów, która przekłada się na czas trwania pokazu - czas ekspozycji wynosi najczęściej od 30 sekund do ponad 2 minut.

Aby wybór odpowiedniej wyrzutni fajerwerków był jeszcze prostszy, warto zrobić zakupy w sklepie, który posiada filmy prezentujące rzeczywisty efekt pokazu. Można znaleźć je między innymi w sklepie internetowym PiroSklep.pl, który w swoim asortymencie posiada kilkadziesiąt różnych rodzajów baterii sztucznych ogni.

Zasadniczo, im wyższa cena zestawu, tym więcej posiada on strzałów, a także są one bardziej spektakularne. Ceny rozpoczynają się od kilkudziesięciu złotych, a kończą na kilkuset złotych, zatem można dobrać wyrzutnie fajerwerków do każdego budżetu.

Jak bezpiecznie odpalić wyrzutnię fajerwerków?

Zasadniczo, wyrzutnie fajerwerków są bezpieczne w obsłudze i może stosować je każda osoba dorosła.

Aby pokaz był efektowny oraz bezpieczny, ważne jest wybranie odpowiedniego miejsca, na którym zostanie ustawiona wyrzutnia fajerwerków. Podłoże powinno być stabilne i twarde, na przykład może być do beton, kostka brukowa, utwardzona droga. Dla dodatkowej stabilności bateria może być otoczona cegłami albo przymocowana do palika wbitego w ziemię.

Po odpaleniu wyrzutni należy się od niej oddalić i nie zbliżać się do niej aż do momentu zakończenia pokazu. 

Gdzie kupić wyrzutnie fajerwerków?

Obecnie wyrzutnie fajerwerków oferowane są przez wiele sklepów - można zakupić je w sklepach stacjonarnych lub przez internet z szybką dostawą pod wyznaczony adres.

Nie poleca się robienia zakupów u nieznanych dostawców, którzy oferują artykuły pirotechniczne z nieznanych źródeł. Istnieje ryzyko, że sprzedawane przez nich sztuczne ognie mogą być niebezpieczne albo nie dadzą oczekiwanego efektu.

Do zapoznania się ze swoją bogatą ofertą wyrzutni fajerwerków zaprasza hurtownia fajerwerków PiroSklep.pl, w której można zakupić różnorodne artykuły pirotechniczne dla amatorów. Sklep zapewnia dostęp do wysokiej jakości fajerwerków, które przeszły odpowiednie badania przez niezależne laboratoria i posiadają znak jakości i bezpieczeństwa CE.

Zamówienia w sklepie PiroSklep.pl mogą składać tylko osoby pełnoletnie.

 

Komentarze

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!
Dodaj komentarz

Naszepiaseczno - lokalna społeczność

Najczęściej czytane

Życzenia Wesołych Świąt Wielkanocnych

Życzenia Wesołych Świąt Wielkanocnych

Zdrowych, radosnych Świąt Wielkiej Nocy...

Blood Brothers Run

Blood Brothers Run

Bieg Blood Brothers Run odbędzie się w sobotę 6 kwietnia 2019 r. w...

Spotkanie z Anną Kasiuk

Spotkanie z Anną Kasiuk

10 kwietnia 2019 r. Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno zapraszama na...

Zamknięcie ul. Geodetów – od Tenisowej do Julianowskiej

Zamknięcie ul. Geodetów – od Tenisowej do Julianowskiej

Wykonawca robót firma FalBruk Sp. z o.o. Sk. informuje, że od dnia 10...

Wiosenna garażówka w Lesznowoli

Wiosenna garażówka w Lesznowoli

W niedzielę 7 kwietnia zapraszamy Mieszkańców gminy na organizowaną po raz...

Podejrzewany o kradzieże paliwa w rękach policji

Podejrzewany o kradzieże paliwa w rękach policji

Policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna zatrzymali 33- letniego...

Dziennikarstwo obywatelskie

Rozlicz swój PIT z korzyścią dla gminy w której mieszkasz

Rozlicz swój PIT z korzyścią dla gminy w której mieszkasz

Podatek od osób fizycznych (PIT) to ważne źródło dochodu Gminy i szansa na...

Promocja 0 zł na przyłączenie nieruchomości do sieci kanalizacyjnej

Promocja 0 zł na przyłączenie nieruchomości do sieci kanalizacyjnej

Szanowni Mieszkańcy! Wychodząc naprzeciw mieszkańcom Miasta i Gminy...

Pierwszy N-Park w aglomeracji warszawskiej

Pierwszy N-Park w aglomeracji warszawskiej

Na czwartek, 29 listopada tego roku, zaplanowane jest otwarcie N-Parku na...

Zaduszki konstancińskie

Zaduszki konstancińskie

Towarzystwo Miłośników Piękna i Zabytków Konstancina oraz Konstanciński...

STO lat niepodległości na płycie

STO lat niepodległości na płycie

Młodzi hip-hopowcy z Góry Kalwarii nagrali płytę z okazji 100-lecia...