Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

Podaruj niezapomniane przeżycia – wybierz skok spadochronowy w tandemie!

Kategorie: Aktualności
Utworzone: poniedziałek, 9 grudnia 2019 Źródło: Materiał Partnera

Szukasz takiego pomysłu na prezent, który będzie jedyny w swoim rodzaju? Podaruj wyjątkowe emocje towarzyszące skokom spadochronowym w tandemie!

Kolejne perfumy? A może książka? Te pomysły na prezent mogą być trafione, ale wtedy, gdy chodzi o prezenty jedyne w swoim rodzaju, warto wyjść poza tradycyjny zestaw upominków. Doskonałym pomysłem na niezapominany podarunek może być przeżycie, które na długi czas pozostanie w pamięci. Takim doświadczeniem może być skok tandemowy!

Skoki spadochronowe w tandemie - podniebna rozrywka dla każdego

Do wzięcia udziału w skoku spadochronowym wcale nie potrzebujemy specjalnego przygotowania - wielogodzinnych szkoleń i treningów, a także nienagannego stanu zdrowia. Dzisiaj skoki spadochronowe są znacznie łatwiej dostępne - również dla tych osób, które nie planują zostać skoczkami, ale chcą poznać emocje towarzyszące skokom w przestworzach.

Skoki tandemowe pozwalają na wzięcie udziału w skoku wraz z instruktorem, który nazywany jest pilotem tandemu. Wówczas to on odpowiada za kwestie techniczne tego wydarzenia, dlatego też pasażer nie musi posiadać w tym zakresie żadnego doświadczenia. Pasażer wraz z pilotem złączeni są specjalną uprzężą tandemową.

Do skoków spadochronowych w tandemie stosuje się specjalne spadochrony tandemowe, których konstrukcja umożliwia uniesienie jednocześnie dwóch osób. Dla maksymalnego bezpieczeństwa wykorzystuje się także spadochrony zapasowe oraz automaty spadochronowe.

Zatem skoki tandemowe to propozycja przeznaczona praktycznie dla każdego, kto chciałby posmakować w podniebnych emocjach. To także kapitalny pomysł na prezent!

Skok tandemowy - podaruj go w prezencie ważnej osobie!

Jako że do skoków spadochronowych w tandemie nie potrzeba żadnego szczególnego przygotowania, mogą być one również wspaniałym pomysłem na prezent. W tym przypadku możemy wręczyć bliskiej nam osobie przeżycie, które na pewno na długi czas pozostanie w jej pamięci.

Do wzięcia udziału w skoku tandemowym nie potrzeba wówczas żadnych szczególnych przygotowań, na przykład szkoleń czy treningów. Nie jest wymagana także wizyta u lekarza. Wśród głównych przeciwwskazań do skoku można wymienić:

  • ostrą niewydolność krążeniowa
  • ostrą niewydolność oddechowa
  • wrodzoną łamliwość kości
  • niestabilność kręgosłupa
  • epilepsję

Gdy chcemy wręczyć skok spadochronowy w tandemie jako upominek, najlepiej zdecydować się na podarowanie vouchera upominkowego. To rodzaj specjalnego zaproszenia, które upoważnia obdarowaną nim osobę do samodzielnego wybrania terminu skoku odpowiadającego jej najbardziej.

Vouchery upominkowe można zakupić także na stronach internetowych ośrodków spadochroniarskich organizujących skoki. Wówczas możemy wybrać rodzaj skoku - z 3000 lub 4000 metrów, a także dokupić do niego dodatkową usługę filmowania i fotografowania, aby obdarowana osoba otrzymała też wspaniałą pamiątkę po swoim wyczynie.

W przypadku zakupienia vouchera na skok spadochronowy on-line, klient otrzymuje wówczas zaproszenie na podany przez siebie adres e-mailowy. Może je następnie wydrukować i włożyć do koperty, aby przekazać je wybranej osobie.

Ile kosztuje udział w skoku spadochronowym w tandemie?

Za skok spadochronowy w tandemie wcale nie trzeba płacić wysokiej sumy. Ceny rozpoczynają się już od około 600 złotych za niezapomniane emocje podczas lotu w przestworzach!

W tej właśnie cenie, czyli około 600 złotych zakupić można skok z wysokości 3000 metrów. Za wyższy skok z wysokości 4000 metrów trzeba uiścić cenę około 700-850 złotych. Gdy chcemy dokupić usługę filmowania i fotografowania, koszty pójdą w górę o około 200-250 złotych. Dokładne cenniki można znaleźć na stronach internetowych ośrodków organizujących skoki.

Chcesz podarować skok spadochronowy w tandemie jako upominek dla ważnej osoby? Zrób to razem z ośrodkiem spadochronowym Skydive, który już od lat organizuje niezapomniane skoki na lotnisku Kruszyn pod Włocławkiem i w innych lokalizacjach w całej Polsce. Vouchery można kupować na stronie internetowej ośrodka pod adresem: https://skydive.pl.

Komentarze

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!
Dodaj komentarz

Naszepiaseczno - lokalna społeczność

Najczęściej czytane

Zestawy testów na Sars-Cov-2 - Dar Wietnamczyków

Zestawy testów na Sars-Cov-2 - Dar Wietnamczyków

informujemy, że społeczność wietnamska w Polsce, wietnamscy absolwenci...

Bieżąca sytuacja w Piasecznie w związku z koronawirusem

Bieżąca sytuacja w Piasecznie w związku z koronawirusem

O obecnej sytuacji w Piasecznie oraz działaniach gminy...

“Jak nie zwariować z nastolatkiem?” – warsztaty odwołane

“Jak nie zwariować z nastolatkiem?” – warsztaty odwołane

Nastoletnie dzieci czy może już młodzi dorośli? Jak to z nimi jest? Poza...

Gastronomia w Gminie Lesznowola!

Gastronomia w Gminie Lesznowola!

Szanowni Państwo! Informujemy, że na terenie Gminy Lesznowola nadal można...

Zawieszenie opłat i kontroli w Strefie Płatnego Parkowania

Zawieszenie opłat i kontroli w Strefie Płatnego Parkowania

W związku z wprowadzeniem na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej stanu...

YouTube od kuchni – Okoń w sieci - odwołany

YouTube od kuchni – Okoń w sieci - odwołany

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Budżetu Obywatelskiego – YouTube...

Dziennikarstwo obywatelskie

Młodzieżowe Pogotowie Emocjonalne dla uczniów szkół powiatu piaseczyńskiego

Młodzieżowe Pogotowie Emocjonalne dla uczniów szkół powiatu piaseczyńskiego

Czas „kwarantanny szkolnej” nie oznacza jedynie borykania się uczniów z...

Niedostępne obiekty Nadleśnictwa Chojnów

Niedostępne obiekty Nadleśnictwa Chojnów

Nadleśnictwo Chojnów wstrzymuje do odwołania, dostępność do urządzeń i...

Bieżąca sytuacja w Piasecznie w związku z koronawirusem

Bieżąca sytuacja w Piasecznie w związku z koronawirusem

O obecnej sytuacji w Piasecznie oraz działaniach gminy...

Rusza sąsiedzka wymiana ubrań i dodatków  - odwołane

Rusza sąsiedzka wymiana ubrań i dodatków - odwołane

Rusza „Wymianka po sąsiedzku”, czyli nowa lokalna akcja polegająca na...

Sąsiedzkie akcje nowością w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno

Sąsiedzkie akcje nowością w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno

Chcemy być coraz bardziej „eko”, dlatego na popularności zyskują akcje...