Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

Sklep i serwis rowerowy Annda

Kategorie: Sport / Turystyka
Utworzone: wtorek, 24 listopada 2015 Aktualizacja: wtorek, 24 listopada 2015
Telefon: 504-011-340
Email: annda@vp.pl
Adres: ul. Dworcowa 18 lok. 2 Piaseczno

W sklepie rowerowym Annda sprzedajemy rowery najlepszych marek oraz najlepsze części rowerowe. Wykonujemy fachowe naprawy rowerów oraz serwisy (gwarancyjne i pogwarancyjne).

W sklepie ANNDA możesz liczyć na wszechstronną pomoc, a kupiony rower będzie można serwisować i dokonywać przeglądów gwarancyjnych na miejscu.

Sprzedajemy oraz posiadamy autoryzacje takich marek jak GIANT, CUBE, MERIDA, KROSS oraz innych. Sprowadzamy rowery na zamówienie. Znane marki dają gwarancję długiego użytkowania.

W ofercie części rowerowych posiadamy głównie części najlepszych marek m. in. Shimano, Sram. W naszych sklepach przed zakupem roweru możesz dokonać jazdy próbnej. Rowery w naszych sklepach są wyregulowane i gotowe do jazdy. Wystawiamy faktury zakupu oraz paragony fiskalne.

Składamy rowery na zamówienie. Liczne grono klientów tylko u nas kupuje rowery i części rowerowe.

Będziecie Państwo mile i fachowo obsłużeni.

 

Godziny otwarcia: pn-pt: 9:00-19:00 sb: 9:00-15:00