Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

Przyszła wiosna,to pora na Twoja przemianę z trenerem personalnym!

Utworzone: środa, 30 marca 2016 Aktualizacja: środa, 30 marca 2016
Telefon: 665553214
Email: treneralbert@wp.pl
Adres: Warszawa
Cena: 1.00

Witam Cię na moim ogłoszeniu. Domyślam się, iż trafiłeś tutaj, ponieważ prawdopodobnie nie jesteś zadowolony ze swojej sylwetki, zdrowia, czy samopoczucia...

Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy od osoby z wieloletnim doświadczeniem - to bardzo dobrze trafiłeś. Jako osobą będąca dietetykiem, trenerem personalnym oraz motywatorem i doprowadzę Cię do upragnionego celu. Jedyne czego potrzebuję to zaufania mojej osobie, wyrzucenia z głowy wielu błędnych przekonań dietetyczno-treningowych oraz odrobiny samozaparcia i kreatywności.

Niestety trener nie jest z podopiecznym 24 h na dobę, więc jeśli nie jesteś pewny / pewna chęci zmian to nie zawracaj sobie głowy moim ogłoszeniem. Potrzebuję sumiennych podopiecznych i z takimi osiągam konkretne zmiany, co widać na zdjęciu.

Daj mi 3-6 mc, a odmienię Twój wygląd i samopoczucie. Zajrzyj w referencje na mojej stronie, są tam nazwiska i większość osób znajdziesz na facebooku - możesz być pewien, iż są to osoby realne, a nie wyimaginowane (ba napisz do Nich).Co zyskasz współpracując ze mną? (możliwość współpracy online)- skutecznie pozbędziesz się tkanki tłuszczowej,- odbędziesz motywujący trening personalny (siłownia, outdoor),- ukształtujesz, wymodelowanie sylwetkę,- poprawisz wyniki siłowe,- rozbudujesz proporcjonalną masę mięśniową,- poprawisz wydolność, wytrzymałość, czy sprawność fizyczną,- polepszysz swoje samopoczucie poprzez trening,- zlikwidujesz cellulit,- zmniejszysz wady postawy,- otrzymasz plan żywienia oraz treningu - układany zawsze indywidualnie pod Ciebie,