Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

słupek ogrodowy

Kategorie: Różne
Utworzone: poniedziałek, 29 maja 2017 Aktualizacja: poniedziałek, 29 maja 2017
Telefon: 886-194-799
Adres: 19-120 Knyszyn, ul. Jagiellońska 41

Rozważasz wymianę lub zakup oświetlenia do swojego domu lub ogrodu? Nasza oferta jest skierowana właśnie dla ciebie. W naszym sklepie znajdziesz żyrandol do pokoju w formie jaka najbardziej ci odpowiada - jest z czego wybierać! Setki modeli dostępnych od ręki, a kolejne na zamówienie.

Często okazuje się, że plafoniera szklana okrągła to jedno z głównych źródeł światła w pomieszczeniu, a więc warto aby była nie tylko funkcjonalna, ale także ładna. Taką możesz zakupić u nas. A w doświetleniu konkretnego obszaru pokoju pomoże oświetlenie punktowe, które dostępne jest również w naszym sklepie.

Z kolei do oświetlenia ogrodu lub wejścia do budynku proponujemy słupek ogrodowy oraz pasujący do niego kinkiet ogrodowy. Cały ten zestaw będzie stanowił kompletne oświetlenie posesji.

Przy większych zakupach lub stałej współpracy przewidujemy rabaty. Zapraszamy do zakupów.