Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

'JEST NADZIEJA DLA CIEBIE'

Kategorie: Rozrywka
Utworzone: piątek, 22 września 2017 Aktualizacja: piątek, 22 września 2017

Życie nie jest łatwe. Tak wiele problemów dręczy nasze dusze i serca. Jednak jest rozwiązanie! Zapraszamy na spotkanie z ludźmi, którzy doświadczyli zmiany w swoim życiu i teraz dzielą się nadzieją z innymi. Przyjdź, posłuchaj fascynujących historii naszych gości.

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z byłym piłkarzem klubów Ekstraklasy Jakubem Kamińskim.Młody chłopak, który poznał blaski i cienie bycia zawodowym piłkarzem, opowie między innymi o tym jak poważna kontuzja kolana i źle przeprowadzona operacja zakończyła karierę perspektywicznego zawodnika.Coś, co z pozoru mogłoby się wydawać "końcem świata" dla żądnego zwycięstw młodego piłkarza, zapoczątkowało nowy, zupełnie inny etap w Jego życiu.Jakub poznał żywego Boga, który uzdrowił go całkowicie i uleczył jego duszę.Teraz prowadzi zwycięskie życie, głosząc na całym świecie świadectwo Bożego działania w Nim samym, dając swoim słuchaczom nadzieję na lepsze jutro i modli sie o chorych.

Zapraszamy w piątek o 19.30 i w sobotę o 18.00 na konferencję 'Jezus nadzieją świata' do budynku DeSilva Office Center, ul. Puławska 45b, Piaseczno.

Wstęp bezpłatnywww.kmzb.pl