Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

Transport Polska Dania Polska tylko z Alu-Fach !!!

Kategorie: Różne
Utworzone: wtorek, 2 stycznia 2018 Aktualizacja: środa, 3 stycznia 2018

Naszą firmę Alu-Fach tworzymy z wielkim zaangażowaniem, pasją i profesjonalizmem.Jesteśmy firmą specjalizującą się w świadczeniu usług w zakresie transportu międzynarodowego towarów osób oraz przewozu paczek.Nasze doświadczenie w międzynarodowym transporcie oraz odpowiednio wyszkoleni kierowcy dają Państwu gwarancję wysokiej jakości świadczonych usług.

Naszą flotę stanowią nowoczesne busy, które spełniają wszystkie wymogi potrzebne do świadczenia usług pasażerskiego transportu.

Dodatkowo, przed każdym wyjazdem, pojazdy są serwisowane i kontrolowane, dzięki czemu udaje nam się zminimalizować ryzyko nieprzewidzianych awarii.

Oferujemy naszym klientom komfortową i wygodną podróż odpowiednio przystosowanymi busami, wyposażonymi w wygodne fotele, TV, DVD, internet , klimatyzację itd.

W naszej firmie dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług.

Dbając o jakość obsługi naszych klientów jesteśmy również otwarci na wszelkie uwagi.Nasza oferta oraz nasze promocje i rabaty mają status obowiązujący bezwzględnie.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Co 5 przejazd - 50% rabatuCo 10 przejazd - GRATIS !!!

CENNIK

Przejazd 570 dkk - 320 zł.Paczka do 20 kg - 100 zł.Paczka do 30 kg - 200 zł.Paczka do 60 kg - 300 zł.Paczki powyżej 60kg lub gabarytowe - cena do ustalenia.

Rezerwację przyjmujemy 7 dni w tygodniu od 8/00 do 23/00Tel. +48 888 860 888

WYJAZD Z POLSKI: Sroda i NiedzielaWYJAZD Z DANII: Poniedziałek i Piątek

http://www.alufach.pl