Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

Potrzebna Opiekunka do Pani Eleonory 1300 Euro

Kategorie: Praca
Utworzone: czwartek, 4 stycznia 2018 Aktualizacja: czwartek, 4 stycznia 2018
Telefon: 81 475 60 60
Email: lublin@medipe.com
Adres: Lublin

Zlecenie nr 22498

Pani Eleonora czeka na Opiekunkę w Dänischenhagen (niedaleko morza)

Data wyjazdu 15.01. - 15.03.2018 

Miejscowość: Dänischenhagen

Stawka: 1300 €

 

O naszej firmie:                                                  

MEDIPE PFLEGE PL Sp. z.o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec w zakresie usług opiekuńczych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak zapewnić sprawdzone miejsca pracy oraz profesjonalne wsparcie i opiekę dla współpracujących z nami Opiekunek/ów.

 

Informacje na temat zlecenia:                                                      

Pani Eleonora ma 94 lata. Ma przyznaną trzecią grupę inwalidzką - jest osłabiona ze względu na wiek. Orientacja czasowa jest częściowo zaburzona. Podopieczna czasem ma problemy ze słuchem. Jest osobą całkowicie leżącą, po operacji biodra, używa wkładek. Przesypia całe noce.

 

Obowiązki                                                                                       

Do obowiązków Opiekunki, oprócz otoczenia Podopiecznej całkowitą opieką, należeć będzie: zadbanie o czynności domowe takie jak zakupy, gotowanie, prasowanie, towarzyszenie w wizytach lekarskich.

 

Warunki mieszkaniowe                                                               

Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym na obrzeżach miasta. W gospodarstwie jest pies. Do dyspozycji Opiekunki jest osobny pokój łazienką, Internet i TV.

 

Wymagania                                                                       

• Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi                                                  

• Średniozaawansowana znajomość języka niemieckiego                                 

 

Nasza oferta                                                        

• Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS, • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy, premia świąteczna 400Euro! • Organizacja podróży, • Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia, • Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach.

 

Skontaktuj się z nami:             tel. 81 475 60 60

e-mail: lublin@medipe.com

SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 www.medipe.com

 

http://szort.tk/16j

 

 

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE PFLEGE PL Sp. z.o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, NIP 8943049030 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).