Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

Potrzebny Opiekun do Pani Anni 1200 Euro

Kategorie: Praca
Utworzone: czwartek, 4 stycznia 2018 Aktualizacja: czwartek, 4 stycznia 2018
Telefon: 81 475 60 60
Email: lublin@medipe.com
Adres: Lublin

Zlecenie nr 22557

Zlecenie dla mężczyzny - potrzebny Opiekun do Pani Anni

Data wyjazdu 13.01 - 13.03.2018

Miejscowość:  Moers (blisko Duisburg)

Stawka: 1200 €                   

 

O naszej firmie:                             

MEDIPE PFLEGE PL Sp. z.o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec w zakresie usług opiekuńczych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak zapewnić sprawdzone miejsca pracy oraz profesjonalne wsparcie i opiekę dla współpracujących z nami Opiekunek/ów.

 

Informacje na temat zlecenia:                             

Pani Anni ma 93 lata i przyznaną drugą grupę inwalidzką. Podopieczna jest komunikatywna, ale czasem czuje się osłabiona i zagubiona ze względu na wiek. Porusza się samodzielnie lub przy wsparciu drugiej osoby.

 

Obowiązki                                                          

Do obowiązków Opiekuna, oprócz otoczenia Podopiecznej całkowitą opieką, należeć będzie: pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, robienie zakupów, sprzątanie, gotowanie, pranie i prasowanie.

 

Warunki mieszkaniowe                                                 

Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym w centrum miasta.  Do dyspozycji Opiekuna jest osobny pokój z łazienką, Internetem, TV i telefonem.

 

Wymagania                                                         

• Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi            

• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

 

Nasza oferta                                             

• Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS, • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i bonusy, premia świąteczna 400Euro! • Organizacja podróży, • Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia, • Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach.

 

Skontaktuj się z nami:                               tel. 81 475 60 60

e-mail: lublin@medipe.com

SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 

www.medipe.com

 

http://szort.tk/16j

 

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE PFLEGE PL Sp. z.o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, NIP 8943049030 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).