Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

Specjalista ds. produktów finansowych – Kasjer

Kategorie: Praca
Utworzone: sobota, 6 stycznia 2018 Aktualizacja: niedziela, 7 stycznia 2018

Sieć agencji płatniczych prowadząca swoje placówki w całym kraju, działająca pod nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. produktów finansowych - Kasjer

Miejsce pracy: Piaseczno

Zadania:

  • profesjonalna obsługa kasowa;
  • samodzielna realizacja założonych celów;
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami;
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia średniego;
  • wysokiego poziomu kultury osobistej;
  • sumienności i odpowiedzialności;
  • dobrej organizacji pracy;
  • umiejętności obsługi komputera i urządzeń biurowych;
  • dynamizmu w działaniu.

Wybranej osobie oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od pn-pt;
  • pracę w dynamicznym i ambitnym zespole;
  • szkolenie;
  • pracę w Urzędzie Instytucji Państwowej;
  • wynagrodzenie stałe i premie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną klauzulą:

"Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.). Oświadczam, że dane zostały przesłane dobrowolnie oraz, że zostałem poinformowany/a o prawie wglądu do nich i ich poprawiania".

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.