Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

Elektryk - Niemcy, darmowe mieszkanie i auto

Kategorie: Praca
Utworzone: sobota, 27 stycznia 2018 Aktualizacja: niedziela, 28 stycznia 2018

Poszukujemy od zaraz do pracy w Niemczech elektryków z komunikatywną znajomością języka niemieckiego. Praca dla elektryków budowlanych jak i przemysłowych.

Wymagania:Wyuczony zawód elektryka lub uprawnienia SEPDoświadczenie na w/w stanowiskuKomunikatywna znajomość języka niemieckiegoDyspozycyjnośćGotowość do wyjazdu od zarazGotowość do wyjazdu w różne tereny Niemiec

 

Oferujemy:Stawkę godzinową obowiązującą na niemieckim rynku pracyNiemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnychDarmowe zakwaterowaniePomoc w załatwianiu formalnościStabilną pracęMożliwość rozwoju zawodowego

 

Nasza firma daje Tobie gwarancję stabilnego zatrudnienia i rozwoju zawodowego u znanych niemieckich firm w branży elektrycznej. Jeśli chciałbyś dołączyć do innych wykwalifikowanych fachowców z MB Service to zapraszamy do kontaktu.

MB ServiceUl. Oleska 12145-231 OpoleTel: 882950741E-Mail: dw@mb-service.pl">dw@mb-service.plCert. 9875

Prosimy o dopisanie do swojej aplikacji (CV) poniższej klauzuli:,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."