Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

opieka nad seniorką od 1 marca

Kategorie: Praca
Utworzone: środa, 21 lutego 2018 Aktualizacja: środa, 21 lutego 2018
Telefon: 508624688
Email: marta.gornikiewicz@pmh.info.pl
Adres: dworcowa 73

Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni Opiekunkę osób starszych w Vaterstetten, ok. Monachium, Bawaria, Niemcy.

Podopieczna ma 89 lat, 162 cm wzrostu i waży ok 70 kg.

Cierpi na demencję, cukrzycę oraz słabo słyszy (nosi aparat słuchowy), nosi pampersy, ma cewnik. Bywa apatyczna. Ma problemy z poruszaniem się, wymagany transfer z łóżka na wózek inwalidzki i na krzesełko toaletowe. Potrafi chwilę ustać, ale tylko z pomocą. W domu na wyposażeniu znajduje się również specjalistyczne łóżko i rollator.

Do obowiązków opiekunki należy: pomoc podopiecznej we wszystkich czynnościach dnia codziennego ( mycie wykonuje się w łóżku), pomoc w transferze. Opiekunka prowadzi gospodarstwo domowe, gotuje dla podopiecznej i jej męża, robi zakupy, utrzymuje dom w czystości.

Podopieczna mieszka w domku jednorodzinnym z mężem. Dla opiekunki został przygotowany pokój ze standardowym wyposażaniem. W domu jest Internet. Podopieczną i jej męża odwiedzają córki, które również mogą pomóc w zakupach. Czas wolny do ustalenia na miejscu.

Poszukujemy pań z dobrą i bardzo dobrą  znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem w opiece. Zlecenie od początku marca na 2 miesiące - 1350-1400 EUR netto/m-c +100EUR

 

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 508 624 688 lub mailowy: marta.gornikiewicz@pmh.info.pl">marta.gornikiewicz@pmh.info.pl