Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

opieka nad seniorką od 16 marca

Kategorie: Praca
Utworzone: poniedziałek, 5 marca 2018 Aktualizacja: poniedziałek, 5 marca 2018
Telefon: 508624688
Email: marta.gornikiewicz@pmh.info.pl
Adres: dworcowa 73

 

Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni Opiekunkę osób starszych w Bad Neuenahr-Ahrweiler, ok. Bonn, Nadrenia-Palatynat, Niemcy.

Podopieczna ma 87 lat, 165 cm wzrostu i waży 63 kg.

Ma problemy z poruszaniem się (potrzebuje wsparcia drugiej osoby). Podopieczna ma problemy z sercem, żołądkiem. W wyniku wcześniejszego upadku ma wstawiony sztuczny mięsień ramienny. W razie konieczności należy wstać do niej w nocy.

Do obowiązków opiekunki należy: pomoc w codziennych czynnościach - przy ubieraniu się, wstawaniu, pielęgnacji ciała i higienie ciała, toalecie, kąpielach/prysznicach, nadzór nad podopieczną w ciągu dnia. Dodatkowo opiekunka prowadzi dom: przygotowuje i podaje posiłki, pierze, prasuje, robi zakupy. Chodzi z podopieczną na spacery i towarzyszy jej w wizytach u lekarza. Podopieczna lubi czytać , słuchać muzyki, oglądać telewizję.

Podopieczna mieszka sama w domku o powierzchni 120 m2 z ogrodem. Do dyspozycji jest samochód. Najbliższy sklep jest oddalony 10 min. drogi od domu. Opiekunka ma do dyspozycji pokój ze standardowym wyposażeniem, wyjściem na balkon i dostępem do internetu. Czas wolny do uzgodnienia z rodziną.

Poszukujemy pań z komunikatywną znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem z opiece. Zlecenie od 14/15 marca na 6 tygodni - 1100 EUR netto/m-c +100EUR

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 508 624 688 lub mailowy: marta.gornikiewicz@pmh.info.pl">marta.gornikiewicz@pmh.info.pl