Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

Potrzebna Opiekunka do Pana Egona! + PREMIA WIELKANOCNA

Kategorie: Praca
Utworzone: środa, 7 marca 2018 Aktualizacja: środa, 7 marca 2018
Telefon: 71 377 88 88
Email: anonse@medipe.com

Medipe DE Spółka  z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.  współpracuje z zaufanymi Opiekunkami i Opiekunami osób starszych na terenie Niemiec. Zapewniamy im sprawdzone miejsca pracy, codzienne wsparcie i opiekę. Jesteś osobą empatyczną, wyrozumiałą i chętną do niesienia pomocy? Zależy Ci na wzajemnym szacunku? Dołącz do zespołu naszych Superbohaterek!

Zlecenie nr 23382

Data wyjazdu: 16.03. - 16.05.2018

Miejscowość: 26388 / Wilhelmshaven

Stawka: 1275 Euro + 220 Euro PREMII WIELKANOCNEJ

Opis zlecenia:

Na zleceniu w opiece nad Panem Egonem pomaga zewnętrzna służba medyczna. Codziennie przychodzi do Seniora i  pomaga mu w higienie. Podopieczny choruje na demencję, był osobą leżącą, teraz jego stan uległ poprawie, korzysta z wózka inwalidzkiego. Potrzebuje Opiekunki, która zadba o to, by przyjmował odpowiednią ilość płynów. Rodzina Seniora jest pomocna, córka mieszka dwa domy dalej.

Obowiązki Opiekunki: otoczenia Podopiecznego całkowitą opieką, dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Dla Opiekunki przeznaczony jest osobny pokój, osobna łazienka oraz internet.

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym,

- doświadczenie w opiece nad osobą starszą.

Oferujemy:

- zarobki nawet do 1470 Euro,

- 220 Euro PREMII WIELKANOCNEJ,

- jedną czytelną umowę, przejrzyste zasady współpracy,

- aż 400 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna,

- bezpłatne podnoszenie kwalifikacji językowych i opiekuńczych,

- wsparcie na każdym etapie współpracy.

Zapraszamy do kontaktu:

tel. 71 377 88 88

e-mail: rekrutacja@medipe.com

SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315

Odwiedź nas w jednym z naszych biur MEDIPE! Adresy na www.medipe.pl

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE DE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, NIP 8943049030 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).