Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

Projektant/ Asystent Projektanta Instalacji Sanitarnych

Kategorie: Praca
Utworzone: poniedziałek, 12 marca 2018 Aktualizacja: poniedziałek, 12 marca 2018
Telefon: 530256725
Email: katarzyna.kosobudzka@proguest.pl
Adres: Pełny etat

Zakres obowiązków: • współtworzenie koncepcji projektowych w oparciu o informacje uzyskane od klienta• współtworzenie wsadów technicznych do projektów• projektowanie instalacji sanitarnych• prowadzenie czynności formalno-prawnych związanych z procesem projektowania• współpraca z architektami• kontakt z klientem, instytucjami i innymi uczestnikami realizowanych projektów,• przygotowywanie dokumentacji projektowejOczekiwane kwalifikacje: • kreatywność techniczna• umiejętność tworzenia koncepcji, usprawnień• komunikatywność, umiejętność rozwiązywania problemów• umiejętność pracy w zespole i organizacji czasu pracy własnej• konsekwencja i wytrwałość w dążeniu do celów• wykształcenie wyższe techniczne• preferowany kierunek inżynieria środowiska• doświadczenie w projektowaniu• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCAD, InstalSoftPracodawca oferuje:• możliwość odbycia praktyk i zdobycia uprawnień do samodzielnego projektowania• pracę w młodym, miłym zespole• pracę przy prestiżowych ofertach• umowę o pracę lub kontraktWymaganiaMinimalne doświadczenie - 2 lataMinimalne wykształcenie - InżynierPosiadanie prawa jazdy kategorii - BObsługa komputera - WymaganaDodatkowe wymagania - Specjalizacja w projektowaniu instalacji: sanitarno-grzewczych lub wodno-kanalizacyjnych, lub gazowych, lub klimatyzacyjno-wentylacyjnychhttps://klient.proxea.com.pl/external/web/rekrutacja/e3cecb07/projektant-asystent-projektanta-instalacji-sanitarnych/false