Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

Alkomat PRO-X3 + chusteczki do kokpitu GRATIS

Kategorie: Automoto
Utworzone: poniedziałek, 4 czerwca 2018 Aktualizacja: poniedziałek, 4 czerwca 2018

Oto jedno z najlepszych rozwiązań od AlcoFind.

Przedstawiamy Państwu wysokiej jakości alkomat - PRO-X3 - dedykowany najbardziej wymagającym Użytkownikom.

Te nowoczesne urządzenie zachwyca nie tylko funkcjonalnością i jakością wykonania, ale również niezwykle estetycznym, minimalistycznym designem, którego próżno szukać w modelach konkurencyjnych.

Wyposażony w elektrochemiczny sensor PRO-X, alkomat marki AlcoFind gwarantuje maksymalną precyzję pomiaru.

Urządzenie stworzone zostało w oparciu o najwyższej jakości materiały, a także zaawansowaną technologię odpowiedzialną za powtarzalność wyników badań.

Na szczególną uwagę zasługuje wysoka czułość sensora. Całość w zestawieniu z innowacyjnym, a zarazem intuicyjnym oprogramowaniem sprawia, że PRO-X3 działa szybko, sprawnie i bezbłędnie.

Precyzja pomiaru waha się od +/- 0,06‰ przy 0,5‰ BAC w standardowych 25°C.Prezentowany alkomat wyposażony został w licznik pomiarów z pamięcią maksymalną do pięciuset wykonanych testów. Zgodnie z zaleceniami producenta, kalibracja winna mieć miejsce co dwanaście miesięcy bądź co wspomniane już pięćset pomiarów.

Urządzenie posiada również alarm poziomu naładowania baterii.

Przy zakupie prezentowanego alkomatu otrzymują Państwo gratis w postaci chusteczek do kokpitu Autoland Car Care 20 sztuk.

Parametry urządzenia:- Producent: AlcoFind- Model: PRO-X3- Kolor: czarny z błękitnymi wstawkami- Sensor: elektrochemiczny PRO-X- Zakres pomiaru: 0.000-4.000 ‰- Precyzja pomiaru: +/- 0,06‰ przy 0,5‰ BAC w 25°C- Wymiary: 51x109x18 mm- Waga netto: 84 g (z bateriami)- Ustnik: wymagany - dostępny w zestawie- Kalibracja: konieczna co 500 pomiarów bądź co 12 miesięcy- Bateria: 2x AAA 1.5 V alkaiczne - dostępne w zestawie- Dodatkowe opcje: licznik pomiarów (500), alarm rozładowania baterii- Zestaw: alkomat PRO-X3 (skalibrowany - gotowy do użycia), etui, 2x ustnik wielokrotnego użytku, komplet baterii alkaicznych, kartonowe pudełko, instrukcja w języku polskim- Gwarancja: 3 lata