Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

Alkomat bezkontaktowy iBlow - wersja Military + GRATIS

Kategorie: Różne
Utworzone: poniedziałek, 4 czerwca 2018 Aktualizacja: poniedziałek, 4 czerwca 2018

iBlow to prawdziwa perełka wśród alkomatów. Te wysokiej jakości urządzenia zachwyca przede wszystkim niecodziennym designem - motyw militarny przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym Odbiorcom.

Militarny charakter iBlow to niejedyna jego zaleta. iBlow to niezawodny alkomat do zadań specjalnych - dedykowany na potrzeby służb mundurowych.

iBlow to narzędzie stworzone w oparciu o najwyższej jakości materiały. Alkomat doskonale sprawdzi się przy szybkich i stosunkowo trudnych badań, nawet w momencie, gdy dana osoba odmawia współpracy podczas wykonywania testu.

Na szczególną uwagę zasługuje wytrzymałość sensora mierzona w dziesiątkach tysięcy pomiarów. Dodając do tego ponadprzeciętną szybkość badania, otrzymujemy narzędzie, które sprosta każdemu wyzwaniu. Tryb manualny urządzenia sprzyja również badaniu pojemników z płynami.

Przy zakupie prezentowanego alkomatu otrzymują Państwo gratis w postaci zestawu PROMILER w skład, którego wchodzą: smycz na szyję, zapach samochodowy, długopis oraz kamizelka odblaskowa.

Parametry urządzenia: - Producent: PROMILER - Model: iBlow - Kolor: odcienie szarości i zieleni Military - Tryb działania: automatyczny i manualny - Sensor: elektrochemiczny Suracelli - Zakres pomiaru: 0.000-4.000 ‰ - Precyzja pomiaru: +/- 0,07‰ przy 1,0‰ BAC w 25°C - Wymiary: 298x49 mm - Waga netto: 299 g - Ustnik: niewymagany, dostępny w zestawie 3x ustnik wielokrotnego użytku - Kalibracja: konieczna co 10 000 pomiarów bądź co 6 miesięcy lub co 50 000 pomiarów bądź co 12 miesięcy - Bateria: 6x AA 1.5 V alkaiczne - dostępne w zestawie - Dodatkowe opcje: sygnalizator LED, pogląd ostatniego pomiaru, licznik pomiarów, informacja o wymaganej kalibracji, automatyczny wyłącznik po określonym czasie bezczynności

Zestaw: alkomat iBlow (skalibrowany - gotowy do użycia), smycz na rękę, kabel USB 2.0, komplet baterii alkaicznych - 6xAA, kartonowe pudełko, instrukcja w języku polskim, instrukcja skrócona, dodatkowe ustniki wielokrotnego użytku x3

Gwarancja: 5 lat

Kontakt : 717128305