Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

Doradztwo strategiczne, tworzenie treści, tworzenie portal

Kategorie: Różne
Utworzone: wtorek, 10 lipca 2018 Aktualizacja: wtorek, 10 lipca 2018

Usługi dla E-biznesu, działam od lat profesjonalnie. Doradztwo strategiczne, tworzenie treści dla stron internetowych, marketing, tworzenie portali.

Posiadam duże doświadczenie przy realizacji różnych projektów biznesowych.

Osobiście przeczytałem setki poradników biznesowych, biorę udział w kursach i szkoleniach internetowych. Pomagam przejąć prosperujący E-biznes. Możliwość zarabiania na biznesie nawet po likwidacji oraz obliczenia czy biznes się uda (know-kow chroniony prawami autorskimi).

Czy się zajmujemy?

-tworzenie treści dla stron internetowych-skuteczny marketing internetowy-tworzenie portali oraz wsparcie przy przejmowaniu działających portali-doradztwo strategiczne-tworzenie biznes-planów-analizy marketingowe, analiza SWOT, analiza scenariuszowa

Działam z pełnym zaangażowaniem dla dobra swoich klientów. Najważniejszy jest dla mnie interesi sukces klienta oraz dobro powierzonych mi zadań. Zawsze sumiennie wywiązuje się ze wszystkiego i aktywnie pracuję na sukces moich klientów. Gwarantuję współpracę w miłej, przyjacielskiej i życzliwej atmosferze.

Zapraszam na mój blog kliknij TERAZ www.europolnexis.com.pl.Lub jeśli masz jakiekolwiek pytania, odpowiem za darmo. Odpisuje na każdy mail.Napisz teraz : mateusz@europolnexis.com.pl