Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

Opiekunka osób starszych w Niemczech / ZLECENIE Z PREMIĄ W KOLN

Kategorie: Praca
Utworzone: niedziela, 19 sierpnia 2018 Aktualizacja: niedziela, 19 sierpnia 2018

Dołącz do MEDIPE i pracuj przy Opiece osób starszych w Niemczech!ZLECENIE Z PREMIĄ W KÖLN - MIŁA SENIORKA LUBIĄCA SPACERY1300 Euro + 300 Euro premii wakacyjnej!

Lokalizacja: 80999 Köln

Podopieczna jest miłą i spokojną osobą, która cierpi na zniedołężnienie starcze, ma zaburzenia rytmu serca i wstawiony rozrusznik. Seniorka dobrze się komunikuje, orientacja czasowo-przestrzenna jest zachowana. Podopieczna porusza się przy pomocy rollatora. Pani samodzielnie dba o pielęgnację ciała, nie potrzebuje wsparcia Opiekunki w nocy. Seniorka lubi spędzać czas w ogrodzie oraz chodzić na spacery.

Obowiązki: otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące czynności i porządki domowe.

Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, czynne prawo jazdy. 

Warunki mieszkaniowe: Seniorka mieszka sama na obrzeżach miasta w domu jednorodzinnym. Dla Opiekunki przewidziany jest oddzielny w pełni wyposażony pokój.

Zainteresowało Cię to zlecenie? Masz doświadczenie w opiece i znasz komunikatywnie j. niemiecki? Zgłoś się do nas i skorzystaj z wakacyjnej premii! 71 377 88 88, 600 020 315, rekrutacja@medipe.com">rekrutacja@medipe.com