Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

Butelki termiczne na zimne i gorące napoje

Kategorie: Zdrowie / Uroda
Utworzone: czwartek, 20 września 2018 Aktualizacja: piątek, 21 września 2018
Email: sklep@mojabutelka.pl
Cena: 90.00

Występująca w kolorach złotym, srebrnym oraz czarnym butelka termiczna Ragsy jest odzewem na zapotrzebowanie klientów na elegancki i przenośny pojemnik na napoje, będącym zamiennikiem dla topornego i niewygodnego w użyciu termosu.Ma smukły, elegancki kształt, a wykonano ją z dwóch warstw stali nierdzewnej oddzielonych próżnią, dzięki czemu nie występuje zagrożenie jej uszkodzenia, jak może mieć to miejsce w wypadku pojemników z wkładem szklanym.Butelka na zewnątrz zachowuje temperaturę otoczenia, a wewnątrz utrzymuje płyny w temperaturze oczekiwanej przez jej użytkownika. Przez 24 godziny zapewnia napojom chłód, a przez 12 godzin pozostanie w niej gorąca herbata bądź kawa.

Do wyboru dostępne są dwie pojemności: 500 ml oraz 750 ml, co jest wystarczające do zabrania jej wraz z ulubioną zawartością na przejażdżkę rowerową, na spacer, do samochodu albo do kina, a dzięki szczelnemu, zakręcanemu korkowi butelka nie przecieka, eliminując zagrożenia zniszczenia nam wykładziny czy wnętrza ubrania lub torebki.