Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

SPRAWDZONE ZLECENIE - OPIEKUNKA DO SPOKOJNEGO MAŁŻEŃSTWA!

Kategorie: Praca
Utworzone: czwartek, 27 września 2018 Aktualizacja: czwartek, 27 września 2018
Telefon: 713778888
Email: anonse@medipe.com
Adres: Rzeszów

Medipe DE Spółka  z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.  współpracuje z zaufanymi Opiekunkami i Opiekunami osób starszych na terenie Niemiec. Zapewniamy im sprawdzone miejsca pracy, codzienne wsparcie i opiekę. Jesteś osobą empatyczną, wyrozumiałą i chętną do niesienia pomocy? Zależy Ci na wzajemnym szacunku? Dołącz do zespołu naszych Superbohaterek!

Zlecenie nr 29172

Data wyjazdu: 06.10. - 06.12.2018

Miejscowość: 49124 Georgsmarienhütte

Stawka: 1450 EURO

Opis zlecenia:

Podopieczny (87 l.) cierpi na demencję i cukrzycę. Ma lekkie kłopoty z komunikacją. Senior po złamaniu kości udowej przebywa w szpitalu, porusza się na wózku inwalidzkim.

Podopieczna (86 l.) to drobna Seniorka, która cierpi na zniedołężnienie starcze, demencję i depresję. Nie ma problemów z komunikacją. Pani porusza się samodzielnie, ale czasami potrzebuje asekuracji; do dyspozycji ma też rollator. Podopieczna potrzebuje pomocy Opiekunki podczas pielęgnacji ciała.

Seniorzy mieszkają na obrzeżach miasta w domku jednorodzinnym. Dla Opiekunki przewidziany jest oddzielny w pełni wyposażony pokój z własną łazienką i internetem.

Obowiązki Opiekunki: Otoczenie Podopiecznych całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące czynności i porządki domowe.

Wymagania:- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym, - doświadczenie w opiece nad osobą starszą,

Oferujemy: - zarobki nawet do 1500 Euro, - jedną czytelną umowę, przejrzyste zasady współpracy, - aż 400 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna, - bezpłatne podnoszenie kwalifikacji językowych i opiekuńczych, - wsparcie na każdym etapie współpracy. Zapraszamy do kontaktu:tel. . 71 377 88 88 e-mail: rekrutacja@medipe.com">rekrutacja@medipe.com SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 Odwiedź nas w jednym z naszych biur MEDIPE! Adresy na www.medipe.pl

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE DE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, NIP 8943049030 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).