Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

Pracownik produkcji (k/m) –ZWROT KOSZTÓW DOJAZDU DO NIEMIEC!

Kategorie: Praca
Utworzone: poniedziałek, 1 października 2018 Aktualizacja: poniedziałek, 1 października 2018
Telefon: 52/522 80 50
Email: bydgoszcz@cp-personal.com
Adres: Gdańska 36 Bydgoszcz

Miejsce pracy: Haren, Wietze  (Dolna Saksonia)

Firma, dla której rekrutujemy, jest wiodącym producentem mięsa drobiowego na niemieckim rynku i jednym z głównych dostawców produktów drobiowych do m.in.

najbardziej znanych sieci restauracji fast food na terenie Niemiec.

Zakres obowiązków:

·         Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich

·         Kompletowanie i układanie na tackach zestawów dań gotowych - np. kurczak w przyprawach z warzywami

·         Odważanie produktów

·         Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Wymagania:

·         Umiejętność pracy w zespole

·         Wytrzymałość fizyczna

·         Gotowość do pracy dwuzmianowej

·         Mile widziany własny samochód

Oferujemy:

·         Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 9,49€ brutto/h - zarobki według taryfy płac iGZ oraz dodatki i premie

·         Przyjazny system zaliczek

·         Zwrot kosztów dojazdu busem do Niemiec (max. 75€); przyjeżdżając własnym samochodem otrzymasz bon paliwowy w wysokości max. 100€

·         Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich (nie w delegacji)

·         Składki i podatki odprowadzane w Niemczech

·         Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie

·         Tanie obiady w stołówce zakładowej

·         Bezpłatną odzież roboczą

·         Wsparcie polskiego koordynatora

·         Po 18 miesiącach możliwość zostania przejętym przez zakład i wzrost stawki

CConcept Plus Sp. z o. o. | ul. Gdańska 36 | PL 85-006 Bydgoszcz Tel:  052/522 80 50

bydgoszcz@cp-personal.com">bydgoszcz@cp-personal.com