Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

PILNE ZLECENIE DO MIŁEGO SENIORA, POMOC RODZINY!

Kategorie: Praca
Utworzone: wtorek, 2 października 2018 Aktualizacja: wtorek, 2 października 2018

 

Medipe DE Spółka  z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.  współpracuje z zaufanymi Opiekunkami i Opiekunami osób starszych na terenie Niemiec. Zapewniamy im sprawdzone miejsca pracy, codzienne wsparcie i opiekę. Jesteś osobą empatyczną, wyrozumiałą i chętną do niesienia pomocy? Zależy Ci na wzajemnym szacunku? Dołącz do zespołu naszych Superbohaterek!

 

Zlecenie nr 29308

Data wyjazdu: od 04.10 na 6 tygodni (lub dłużej)

Miejscowość: 47665 Sonsbeck

Stawka: 1200 EURO

 

Opis zlecenia:

Podopieczny (71 l.) ma zastawkę w sercu, cierpi na demencję, depresję i chorobę Parkinsona. Senior jest w dużej mierze samodzielny. Porusza się ze wsparciem drugiej osoby, do dyspozycji ma rollator i wózek inwalidzki. Potrzebuje wsparcia podczas przebierania. Podopieczny bardzo lubi spacerować, należy go motywować do różnych ćwiczeń. Pan bardzo lubi jeść z rodziną wspólne posiłki, według zaleceń lekarza powinien przytyć. Senior ma psa.

 

Pan mieszka z córką i jej mężem w domu jednorodzinnym na wsi. Córka prowadzi firmę i nie jest w stanie w pełni zająć się Podopiecznym, ale dużo pomaga. Dla Opiekunki przewidziany jest osobny w pełni wyposażony pokój.

 

Obowiązki Opiekunki: Otoczenie Podopiecznego całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

 

Wymagania:- znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym, - doświadczenie w opiece nad osobą starszą, - czynne prawo jazdy

 

Oferujemy:- zarobki nawet do 1500 Euro, - jedną czytelną umowę, przejrzyste zasady współpracy, - aż 400 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna, - bezpłatne podnoszenie kwalifikacji językowych i opiekuńczych, - wsparcie na każdym etapie współpracy.

Zapraszamy do kontaktu:tel . 71 377 88 88 e-mail: rekrutacja@medipe.com">rekrutacja@medipe.com SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 Odwiedź nas w jednym z naszych biur MEDIPE! Adresy na www.medipe.pl

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE DE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, NIP 8943049030 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).