Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

PILNE ZLECENIE – POMOC SŁUŻBY MEDYCZNEJ I DUŻO CZASU WOLNEGO!

Kategorie: Praca
Utworzone: wtorek, 9 października 2018 Aktualizacja: wtorek, 9 października 2018
Telefon: 713778888
Email: anonse@medipe.com
Adres: Rzeszów
Cena: 1240.00

 

Medipe DE Spółka  z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.  współpracuje z zaufanymi Opiekunkami i Opiekunami osób starszych na terenie Niemiec. Zapewniamy im sprawdzone miejsca pracy, codzienne wsparcie i opiekę. Jesteś osobą empatyczną, wyrozumiałą i chętną do niesienia pomocy? Zależy Ci na wzajemnym szacunku? Dołącz do zespołu naszych Superbohaterek!

 

Zlecenie nr 29864

Data wyjazdu: 09.10. - 09.12.2018  (lub na 6 tygodni)

Miejscowość: 48739 Legden 

Stawka: 1240 EURO

 

Opis zlecenia:

Pan Franz (61 l.) przeszedł wylew, ma cukrzycę i stosuje specjalną dietę. 3 razy dziennie przychodzi zewnętrzna służba medyczna i podaje insulinę. Pan ma problemy z mową (z dnia na dzień sytuacja jednak się poprawia). Podopieczny porusza się za pomocą elektrycznego wózka inwalidzkiego. Codziennie rano przychodzi zewnętrzna pomoc medyczna: myją Pana i pomagają w transferze (z łóżka na wózek inwalidzki). Podopieczny potrzebuje pomocy Opiekunki podczas wieczornej pielęgnacji ciała i asekuracji przy wstawaniu z wózka. Pan jest sympatyczny i kontaktowy, czasami bywa uparty. Spokojnie przesypia noce. Podopieczny je produkty pełnoziarniste, dużo warzyw, ryb, mięso raczej drobiowe i nietłuste. Opiekunka może gotować dla siebie to na co ma ochotę nie musi jeść tego samego.

 

Zlecenie jest spokojne, rodzina się nie wtrąca. Jest dużo czasu wolnego. Raz w tygodniu - najczęściej we wtorki od 13.00 - 18.00 jest wolne. Oprócz tego codziennie od 13.00 - 15.00 wolne. Wychodzi się też na spacery z panem, trzeba go do tego zachęcać.

 

Mieszka sam w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji Opiekunki przewidziany jest osobny pokój z internetem. Dla Opiekunki przewidziane jest dużo czasu wolnego.

 

Obowiązki Opiekunki: Otoczenie Podopiecznego całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące czynności i porządki domowe.

Wymagania:- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym, - doświadczenie w opiece nad osobą starszą.

 

Oferujemy:- zarobki nawet do 1500 Euro, - jedną czytelną umowę, przejrzyste zasady współpracy, - aż 400 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna, - bezpłatne podnoszenie kwalifikacji językowych i opiekuńczych, - wsparcie na każdym etapie współpracy.

 

Zapraszamy do kontaktu:tel. 32 450 21 00  e-mail: rekrutacja@medipe.com">rekrutacja@medipe.com SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 Odwiedź nas w jednym z naszych biur MEDIPE! Adresy na www.medipe.pl 

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE DE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, NIP 8943049030 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).