Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

SKUP AUT PIASECZNO TAKŻE USZKODZONE I POKOLIZYJNE

Kategorie: Automoto
Utworzone: wtorek, 29 stycznia 2019 Aktualizacja: wtorek, 29 stycznia 2019

Firma Rafi-Car zajmuje się skupem oraz sprzedażą pojazdów od najnowszych roczników po starsze modele. Autoskup to doskonała alternatywa dla osób, które nie mają ochoty poszukiwać kupców na własną rękę. Dzięki współpracy ze skupem oszczędzają pańctwo czas i pieniądze na naprawy i czyszczenie auta. Nasi pracownicy na miejscu dokają wyceny i po akceptacji zaproponowanych warunków podpisywana jest umowa, a gotówka wręczana jest klientowi do ręki. 

Nasza firma ma ponad 15-letni staż rynkowy opparty bogatym doświatczeniem. Cenimy czas naszych klientów dtatego zlecenia realizowane są szybko i sprawnie. Nasz zespół wykwalifikowanych rzeczoznawców szybko dokonuje fachowej wyceny samochodów. Cechuje nas elastyczność, możemy zogranizować spotkanie z klientem w miejscu oraz o godzinie dogodnej dla niego. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz większymi podmiotami działalności gospodarczej. Interesują nas również auta niesprawne, uszkodzone lub pokolizyjne

Po więcej informacji napraszam na stronę:  http://autoskupwarszawa-flotyodfirm.pl/auto-skup-piaseczno/