Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

Zlecenie do mobilnych seniorów!

Kategorie: Praca
Utworzone: piątek, 31 maja 2019 Aktualizacja: piątek, 31 maja 2019
Telefon: 123562900; 696745277
Email: kontakt@arkadiacare.pl
Adres: http://arkadiacare.pl
Cena: 1400.00

W Arkadia Care zatrudniamy polskie opiekunki do pracy z seniorami w Niemczech. Nasz zespół tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w opiece, przez co wiemy jak słuchać drugiego człowieka, dostrzegać jego problemy i odpowiednio na nie reagować. To, co wyróżnia nas na tle innych agencji, to ukierunkowanie na potrzeby zarówno seniora, jak i opiekunki.

Nr zlecenia: 1395

Termin: 20.06.2019 - 20.08.2019

Stawka: 1400

Miejscowość: Roth

Opis zlecenia:

Podopieczna ma 89 lat, waży 45 kg i ma 160 cm wzrostu. Został jej przyznany 2 stopień niepełnosprawności. Cierpi na nadciśnienie i chorobę Parkinsona. Jest także częściowo inkontynentna i ma zakładane wkładki. Porusza się przy pomocy rolatora.

Obowiązki:

Podopieczna potrzebuje pomocy podczas ubierania/rozbierania, pielęgnacji ciała, korzystania z toalety oraz wykonywania czynności gospodarstwa domowego.

Warunki mieszkaniowe:

Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym z mężem i pieskiem. Dla opiekunki w przygotowany został osobny pokój z osobną łazienką. W domu jest dostęp do internetu.

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego i doświadczenie w opiece.

Oferujemy:* legalne zatrudnienie w formie umowy zlecenie* atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i stopnia znajomości języka* ubezpieczenie na terenie Polski oraz Niemiec, również w czasie pauzy* premie świąteczne oraz premie za polecenie* zwrot kosztów podróży* bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie* wsparcie telefoniczne w czasie trwania zlecenia

* zlecenia na terenie całych NiemiecJak aplikować? Aby poznać oferty pracy wejdź na naszą stronę,wypełnij formularz dostępny na: http://arkadiacare.pl/lub wyślij wiadomość SMS na numer 696 745 277 o treści OPIEKA - Oddzwonimy!