Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

Doradca Klienta w Placówce Kredytowej Banku

Kategorie: Praca
Utworzone: piątek, 5 lipca 2019 Aktualizacja: piątek, 5 lipca 2019

 

Firma Work Room (KRAZ19807) dla swojego Klienta, prężnie działającej placówki bankowej poszukuje kandydatów na stanowisko:

 

DORADCY KLIENTA W PUNKCIE OBSŁUGI KREDYTOWEJ

 

Obowiązki:

 

• Optymalizowanie wyników sprzedażowych poprzez aktywne postawy sprzedażowe

 

• Dbanie o rozwój własny poprzez chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych, poszerzania wiedzy i pracę nad rozwojem własnym

 

• Zachęcanie Klientów w zakresie zakupów na raty

 

• Zapewnienie sprawnej, nieprzerwanej i przyjaznej obsługi Klientów

 

Wymagania:

 

Poszukujemy otwartych, uśmiechniętych, zmotywowanych, optymistycznie nastawionych do świata, komunikatywnych i dyspozycyjnych osób, gotowych na podjęcie pracy w systemie równoważnym. Osób zaangażowanych w powierzone obowiązki i odpowiedzialnych. Takich, które lubią pracować z Klientami,

 

oraz które łatwo nawiązują kontakty, a także skutecznie i umiejętnie potrafią pracować w zespole.

 

Niezbędne będą również:

 

• wykształcenie minimum średnie,

 

• podstawowa znajomość języka angielskiego,

 

• doświadczenie w pracy w sektorze bankowym / finansowym mile widziane

 

Co oferujemy:

 

To stanowisko jest czymś więcej niż może się wydawać na pierwszy rzut oka. Da Ci możliwość wpływania na codzienną pracę i przesuwania granic. Wszystko to jest częścią przyjaznej i otwartej kultury korporacyjnej, w ramach której żyjemy według naszych wartości, ciężko pracujemy, bawimy się i działamy mając w świadomości perspektywę długoterminową. Tutaj powstają możliwości, a z nimi rozwój.

 

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

 

• pracę w przyjaznej i otwartej atmosferze,

 

• szeroki pakiet socjalny (m. in. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, oraz pakiet prywatnej opieki medycznej)

 

 

 

Osoby zainteresowane proszę o nadsyłanie swoich aplikacji na adres: natalia.nowak@workroom.com.pl

 

Kontakt telefoniczny: + 48 882-001-116

 

 

 

Klauzula RODO:

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

 

Podane przez Panią/Pana dane osobowe podlegają ochronie zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych. Pani/Pana dane będą wykorzystywane do celów prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Dane będą przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgód zawartych poniżej i celach tam wskazanych. Przekazane przez Panią/Pana dane będą udostępniane potencjalnym pracodawcom poszukującym pracowników zgodnych z Państwa profilem zawodowym. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz usunięcia. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do udziału w procesie rekrutacji na dane stanowisko. Pani/Pana dane będą poddawane profilowaniu, które polega na stworzeniu profilu zawodowego w oparciu o przesłane dane osobowe. Dane będą przetwarzane w czasie trwania procesu rekrutacyjnego, a w przypadku Państwa zgody również przez okres prowadzenia działalności przez Administratora, w celu udziału w przyszłych procesach rekrutacji. Przysługuje Pani/ Panu skarga na niewłaściwe przetwarzanie danych osobowych kierowana do właściwego organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.