Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

Zlecenie na zamianę!

Kategorie: Praca
Utworzone: poniedziałek, 8 lipca 2019 Aktualizacja: poniedziałek, 8 lipca 2019
Telefon: 12 356 29 00
Email: kontakt@arkadiacare.pl
Adres: Kraków

W Arkadia Care zatrudniamy polskie opiekunki do pracy z seniorami w Niemczech. Nasz zespół tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w opiece, przez co wiemy jak słuchać drugiego człowieka, dostrzegać jego problemy i odpowiednio na nie reagować. To, co wyróżnia nas na tle innych agencji, to ukierunkowanie na potrzeby zarówno seniora, jak i opiekunki.

Nr zlecenia: 1482

Termin: 01.08.2019 - 01.10.2019

Stawka: 1300

Miejscowość: Ulm

Opis zlecenia:

Pani Marga ma 95 lat , waży 60 kg i ma 160 wzrostu. Ma przyznany 2 stopień niepełnosprawności. Cierpi na choroby serca, nadciśnienie i inkontynencję. Podopieczna porusza się ze wsparciem drugiej osoby. potrzebuje pomocy podczas pielęgnacji ciała , ubierania/rozbierania, spożywania posiłków  oraz przy wykonywania czynności gospodarstwa domowego.

Obowiązki:

Podopieczna potrzebuje pomocy podczas pielęgnacji ciała , ubierania/rozbierania, spożywania posiłków  oraz przy wykonywania czynności gospodarstwa domowego.

Warunki mieszkaniowe:

Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu, gdzie dla opiekunki przygotowany został osobny pokój. W mieszkaniu jest dostęp do Internetu.

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego i doświadczenie w opiece.

 

Oferujemy:* legalne zatrudnienie w formie umowy zlecenie* atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i stopnia znajomości języka* ubezpieczenie na terenie Polski oraz Niemiec, również w czasie pauzy* premie świąteczne oraz premie za polecenie* zwrot kosztów podróży* bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie* wsparcie telefoniczne w czasie trwania zlecenia

* zlecenia na terenie całych NiemiecJak aplikować? Aby poznać oferty pracy wejdź na naszą stronę,wypełnij formularz dostępny na: http://arkadiacare.pl/lub wyślij wiadomość SMS na numer 696 745 277 o treści OPIEKA - Oddzwonimy!