Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

Sprzedawca / Kasjer / Piaseczno

Kategorie: Praca
Utworzone: poniedziałek, 15 lipca 2019 Aktualizacja: poniedziałek, 15 lipca 2019
Telefon: 502004314
Email: praca@stokrotka.pl
Adres: Piaseczno
Cena: 1.00

 

Stokrotka Sp. z o. o. - jesteśmy siecią handlową obecną na Polskim rynku od ponad 20 lat. Wypracowaliśmy pozycję jednego z liderów branży detalicznej i nadal dynamicznie się rozwijamy.Obecnie poszukujemy pracowników do naszego sklepu w Piasecznie przy ulicy Wojska Polskiego.

U nas możesz pracować na:- stanowisku kasowym oraz sali sprzedaży- stoisku mięso-wędliny-sery-garmażgdzie będziesz:- obsługiwać klienta zgodnie ze standardami firmy- dbać o ekspozycję towaru oraz czystość i porządek na stanowisku pracyNaszym pracownikom oferujemy:-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę-- Wymiar etatu dopasowany do Twoich możliwości (cały lub część etatu)-Wynagrodzenie zawsze w terminie-Szkolenie wdrożeniowe - jeżeli nie masz doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy-Możliwość awansu wewnętrznego (80% naszych kierowników to osoby z awansu wewnętrznego)-Pakiet socjalny: bony zakupowe na święta, dofinansowanie do karty sportowej, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowegoOczekujemy od Ciebie:-Umiejętności pracy w zespole-Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym-Mile widziane aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych-Orzeczenia o niepełnosprawności (jeśli dotyczy)Jeśli jesteś zainteresowany prześlij swoje CV na adres praca@stokrotka.pl.Informujemy, iż odpowiadamy jedynie na wybrane aplikacje.Informujemy, że bez Pani/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych aplikacja nie będzie rozpatrywana."Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez "Stokrotka" spółka z o. o. siedzibą w Lublinie (adres: ul. Projektowa 1, 20-209 Lublin) w celu wykorzystania ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez "Stokrotka" spółka z o.o.".Pełną informację odnośnie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdziecie Państwo na stronie kariera.stokrotka.pl w punkcie Ochrona Danych Osobowych.