Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

Pracownik biurowo-administracyjny do organizacji kursów i obsługi klienta.

Kategorie: Praca
Utworzone: środa, 17 lipca 2019 Aktualizacja: środa, 17 lipca 2019

Jesteśmy firmą, która buduje erę młodych programistów! Tworzymy, projektujemy i organizujemy kursy z robotyki i programowania robotów dla dzieci w całej Polsce. Dołącz do naszego zespołu!

Poszukujemy młodej, dobrze zorganizowanej osoby, która będzie organizowała pod naszym okiem kursy i zajęcia dla dzieci.

Twoje zadania:

  • Organizacja kursów robotyki dla dzieci,
  • Obsługa klienta indywidualnego.
  • Obsługa projektów unijnych.
  • Obsługa partnerów z innych miast.
  • Wysyłka materiałów edukacyjnych.
  • Pomoc w realizacji wspólnych projektów.
  • Prace administracyjne i obsługa dokumentacji.

Czego oczekujemy:

  • Dobrej organizacja,
  • Samodzielności,
  • Zaradności,
  • Zdolności interpersonalnych
  • Dobrej komunikatywności
  • Samodzielność
  • Znajomości biurowych programów
  • Zaangażowania.

Co oferujemy:

  • Umowa zlecenie/Umowa o pracę.
  • Szkolenia.
  • Wynagrodzenie w systemie podstawa + premie.
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Elastyczny grafik pracy.
  • Praca na pełny etat lub ¾ etatu.

Mile widziane:

  • Prawo jazdy kat. B.
  • Status studenta.
  • Doświadczenie w pracy biurowej i obsłudze klienta.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z dopiskiem Pruszków  na adres: praca(at)twojrobot.pl