Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

Inwentaryzacja 26.10 w markecie przy ul. Puławskiej

Kategorie: Praca
Utworzone: środa, 9 października 2019 Aktualizacja: środa, 9 października 2019

Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit wpisana Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod nr 396, działająca na rynku polskim od 2001 roku, poszukuje osób gotowych do podjęcia pracy przy

Inwentaryzacji w dniu 26.10.2019 w godz. 22-6.00

w markecie w Piasecznie przy ul. Puławskiej 58

Zakres obowiązków:

• Praca ze skanerem

• Raportowanie ilości artykułów

Wymagania:

• Ukończone 18 lat

• Dyspozycyjność w dnu 26.10.19

• Posiadanie aktualnej książeczki sanepidowskiej

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną (praca tymczasowa)

• Posiłek w czasie pracy

• Stawka 19 zł brutto/godz. (Studenci), 17,50 zł brutto (ZUS)

Prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego lub o kontakt telefoniczny pod numer 665-777-525 od pon. do pt. w godz. 9.00-17.00

www.workprofit.pl

Administratorem danych jest Work&Profit Sp. zo.o. z siedzibą w Bielsku-Białej. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email, formularz kontaktowy pod adresem www.workprofit.pl, telefonicznie pod numerem 33 816 64 09 lub pisemnie na adres siedziby administratora.