Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

EcoContainers - Kontenery Morskie

Kategorie: Różne
Utworzone: piątek, 25 października 2019 Aktualizacja: piątek, 25 października 2019

Oferujemy do sprzedania używane i nowe kontenery morskie we wszystkich rozmiarach występujących na rynku. NAJWIĘKSZY WYBÓR KONTENERÓW MORSKICH na terenie całego kraju. Zaraz po rozładunku na naszym placu kontenery przechodzą przegląd stanu technicznego co daje gwarancję sprawności technicznej i szczelności. Wszystkie sprzedawane przez nas kontenery są już oclone. Nasze kontenery posiadają dokumenty uprawniające do transportu morskiego lądowego i kolejowego.

 

Ponadto jesteśmy w stanie zmodyfikować każdy kontener wedle Państwa potrzeb.   Kontenery są do obejrzenia na naszym placu przy Al. Krakowskiej 227, 05-552 Łazy, pod Warszawą, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 18:00 ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ OSOBISTEGO WYBORU KONTENERÓW - CO TYDZIEŃ NOWA DOSTAWA Transport na terenie całego kraju. Oferta ważna 14 dni lub do wyczerpania zapasówW celu uzyskania szczegółowej oferty zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

+48 665 058 046; warszawa@ecocontainers.com