Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

SAMOTNA SENIORKA! SPOKOJNE ZLECENIE!+PREMIA!

Kategorie: Praca
Utworzone: czwartek, 12 marca 2020 Aktualizacja: czwartek, 12 marca 2020
Email: kontakt@arkadiacare.pl

 

W Arkadia Care zatrudniamy polskie opiekunki do pracy z seniorami w Niemczech. Nasz zespół tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w opiece, przez co wiemy jak słuchać drugiego człowieka, dostrzegać jego problemy i odpowiednio na nie reagować. To, co wyróżnia nas na tle innych agencji, to ukierunkowanie na potrzeby zarówno seniora, jak i opiekunki.

Nr zlecenia:

Termin: 16.03.2020-16.05.2020

Stawka: 1300

Miejscowość: Heimertingen

Podopieczna ma 81 lat, 173 cm wzrostu oraz waży 70 kg. Ma przyznany pierwszy stopień niepełnosprawności. U Pani widoczne jest osłabienie starcze. Mowa, słuch oraz wzrok funkcjonują u niej dobrze. Pani porusza się ze wsparciem drugiej osoby. Podopieczna jest miła i życzliwa wobec Opiekuna.

Obowiązki:

Pomoc podczas korzystania z toalety, pielęgnacji ciała, ubierania/rozbierania oraz wykonywania czynności gospodarstwa domowego.

Warunki mieszkaniowe:

Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym, w którym dla opiekunki przygotowany został osobny pokój z łazienką. W domu jest dostęp do Internetu.

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego i doświadczenie w opiece.

 

Oferujemy:* legalne zatrudnienie w formie umowy zlecenie* atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i stopnia znajomości języka* ubezpieczenie na terenie Polski oraz Niemiec, również w czasie pauzy* premie świąteczne oraz premie za polecenie* zwrot kosztów podróży* bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie* wsparcie telefoniczne w czasie trwania zlecenia

* zlecenia na terenie całych NiemiecJak aplikować? Aby poznać oferty pracy wejdź na naszą stronę,wypełnij formularz dostępny na: http://arkadiacare.pl/lub wyślij wiadomość SMS na numer 696 745 277 o treści OPIEKA - Oddzwonimy!