Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

usługi z zakresu prawa restrukturyzacyjnego

Kategorie: Różne
Utworzone: piątek, 20 marca 2020 Aktualizacja: sobota, 21 marca 2020
Telefon: 510328596
Email: biuro@kancelaria-ssp.pl
Adres: Warszawa ul. Malborska 1/11

 

Łukasz Pasternak i Partnerzy Kancelaria Adwokacka świadczy usługi prawne w zakresie restrukturyzacji w szerokim zakresie. Oferujemy pomoc w całym procesie restrukturyzacji zarówno w dla wierzycieli jak i dłużników. Oferujemy obsługę i zastępstwo prawne na wszystkich lub na poszczególnych etapach postępowania restrukturyzacyjnego. Sporządzamy pisma, wnioski oraz wszelkie niezbędne dokumenty do postępowania restukturyzacyjnego. Sprawni i rzetelnie przeprowadzimy dla naszych klientów cały proces restrukturyzacyjny.

 

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.