Data wydarzenia: wtorek, 26 lutego 2013
Miejsce: Centrum Kultury w Piasecznie, Kościuszki 49 Godzina: 19:00
Już od trzech lat wspólnie z Gminą Piaseczno oraz Centrum Kultury w Piasecznie organizujemy spotkanie podsumowujące największe akcje charytatywne na terenie Gminy Piaseczno: "Radosna Wigilia", "WOŚP", "Świąteczny Okruch Serca".
Impreza ta ma na celu poznanie się (z niektórymi z Was przez te osiem lat Radosnej Wigilii znam się tylko z rozmów telefonicznych), podzielenie się doświadczeniem i po prostu powspominanie.
W programie prócz wręczenia podziękowań planowany jest spektakl teatralny oraz poczęstunek.
Serdecznie zapraszamy.

Komentarze