Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

Filmowe Poranki Rodzinne w Górze Kalwarii

Utworzone: sobota, 18 stycznia 2014 Źródło: Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii
Data wydarzenia: niedziela, 19 stycznia 2014
Miejsce: Kino Uciecha, Góra Kalwaria Godzina: 11:00

W niedzielę, 19 stycznia, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii zaprasza dzieci wraz z opiekunami na FILMOWE PORANKI RODZINNE.

Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii pokazuje bajeczki bez przemocy, na których wychowało się całe pokolenie rodziców dzisiejszych kilkulatków. W repertuarze znajdują się kreskówki z udziałem Bolka i Lolka, Reksia, Baltazara Gąbki, Krecika i wielu innych sympatycznych postaci.

Dla dorosłych spotkania z nimi to podróż do przeszłości, do krainy ich dzieciństwa; z kolei najmłodszym organizatorzy chcą pokazać, że kino animowane nie musi być przesycone kolorami i w technologii 3D, aby potrafiło zaciekawić, bawić, ale i wzruszyć.

Niewątpliwym atutem niedzielnych spotkań są warsztaty plastyczne prowadzone przez sympatyczne i bardzo pomysłowe animatorki. Podczas zajęć dzieci korzystają z najwyższej jakości produktów, ale i z materiałów, które normalnie trafiają do kosza na śmieci: plastikowych butelek i opakowań, rolek od papieru toaletowego, wszelkiego rodzaju kartonów, nakrętek etc.

Jest nam również niezmiernie miło poinformować, że Filmowe Poranki Rodzinne w Górze Kalwarii znalazły się w zacnym gronie nominowanych w kategorii Sztuka Wizualna w konkursie na najbardziej rozwojową inicjatywę dla dzieci SŁONECZNIKI 2012, zorganizowanym przez nasz zaprzyjaźniony portal CzasDzieci.pl. Znaleźliśmy się obok takich organizatorów jak Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie, Kina Muranów, Łazienki Królewskie czy Muzeum Pałac w Wilanowie. Serdecznie dziękujemy za wszystkie oddane głosy.

Czas trwania filmów: ok. 50 min. (zajęcia plastyczne ok. 40 min)
Wstęp: 12 zł (liczone tylko od dzieci powyżej 2 lat)
Najbliższe spotkania w roku 2014: 2 i 16 luty
Organizator: Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii
Partnerzy: Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria, Rada Miejska w Górze Kalwarii

Zapraszamy serdecznie!


Komentarze

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!
Dodaj komentarz

Naszepiaseczno - lokalna społeczność

Najczęściej czytane

Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu Okulickiego i Wojska Polskiego

Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu Okulickiego i Wojska Polskiego

Od środy 26 listopada wykonawca przebudowy skrzyżowania ulic Okulickiego i...

Kiermasz Bożonarodzeniowy w Starostwie Powiatowym w Piasecznie 2025

Kiermasz Bożonarodzeniowy w Starostwie Powiatowym w Piasecznie 2025

W dniach od 1 do 5 grudnia 2025 roku odbędzie się Kiermasz Bożonarodzeniowy...

Koncert przebojów Anny Jantar w Piasecznie

Koncert przebojów Anny Jantar w Piasecznie

29 listopada 2025 roku odbędzie się koncert przebojów Anny Jantar w...

Wstrzymany odbiór bioodpadów

Wstrzymany odbiór bioodpadów

Spółka PUK Piaseczno, z przyczyn od siebie niezależnych, zawiesiła odbiór...

Od 1 grudnia opieka lekarska non stop w przychodni przy ul. Białka 4

Od 1 grudnia opieka lekarska non stop w przychodni przy ul. Białka 4

Do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Górze Kalwarii po...

Dziennikarstwo obywatelskie

Supersamochody na rynku w Piasecznie

Supersamochody na rynku w Piasecznie

Na wydarzenie zapraszamy w piątek 25 lipca 2025 roku od godz. 15.00 do 21.00...

Piknik Smaków w Józefosławiu

Piknik Smaków w Józefosławiu

Food trucki przejmują Józefosław! Dwudniowy Piknik Smaków podczas Dni...