Data wydarzenia: wtorek, 13 maja 2014
Miejsce: Sala Domu Kultury, ul. Kościuszki 49, Piaseczno Godzina: 20:00
We wtorek 13 maja zapraszamy Państwa do Centrum Kultury w Piasecznie na kolejne spotkanie Klubu Podróżnika.
Tym razem, Michał Prokurat opowie o wyprawie do do Azji Południowo-Wschodniej - "Indonezja".
Prowadzi: Tomasz Pakuła.
Po latach eksplorowania krajów byłego Związku Radzieckiego szereg okoliczności sprzyjających w 2013 roku skierował mnie do Azji Południowo-Wschodniej, a dokładnie do kolorowej Indonezji. W czasie naszego pobytu udało nam się zobaczyć szereg przepięknych miejsc położonych na Małych Wyspach Sundyjskich oraz na Jawie.
Na pokazie fotografii z tego zakątka świata nie zabraknie pięknej przyrody, aktywnych wulkanów, a także zabytków światowego dziedzictwa UNESCO. Każdy z gości Klubu Podróżnika będzie mógł spróbować jedynej w swoim rodzaju jaśminowej herbaty lub jawajskiej kawy.
Dodatkowo w czasie pokazu zostanie zorganizowany konkurs, którego laureaci otrzymają drobne indonezyjskie upominki.
Zapraszamy!

Komentarze