W sobotę 4 października Parafia pw. Zesłania Ducha Świętego w Starej Iwicznej oraz motocykliści z Warszawy i okolic zapraszają serdecznie wszystkich na Mszę Świętą w intencji Koleżanek i Kolegów motocyklistów, którzy odeszli od nas na zawsze.
W miarę możliwości prosimy o przybycie na uroczystość na motocyklach
Po Mszy Św. przewidziany jest czas na spotkania oraz pokaz udzielenia pierwszej pomocy w miejscu wypadku. Możliwe będzie uzyskanie informacji o na temat kursów pierwszej pomocy przedmedycznej.
Organizatorzy zapraszają wszystkich tych, którzy chcą uczcić pamięć zmarłych motocyklistów.
Komentarze