Od poniedziałku 26 stycznia 2015 r., linie autobusowe L-17 i L19 zostały skierowane na swoje docelowe trasy kursowania.
Linia L17 zostaje skierowana na nową trasę:
URZĄD MIASTA (PIASECZNO) - Pod Bateriami - 4 Pułku Ułanów - Jazgarzew:Główna - Łbiska: Chrobrego -Grochowa Pęchery: Chrobrego - Piskórka: Główna- Jaroszowa Wola: Główna - Wągrodno: Złota - Wola Wągrodzka: Kasztanowa - Wola Prażmowska: Główna - URZĄD GMINY (PRAŻMÓW).
Linia L19 we wszystkich kursach zostaje skierowana na trasę do Gabryelina:
URZĄD MIASTA (…) - Zalesie Górne - Pionierów - Wiekowej Sosny - Ustanów: Główna - Parkowa - Długa - Jeziórko: Długa - Kasztanowa - Krupia Wólka: Górna - Główna - Kędzierówka: Główna -Uwieliny: Główna - Kamionka: Główna - Wągrodno: Złota - Słoneczna - Różana - Biały Ług: Różana - Zielonych Sosen - Ławki: Zielonych Sosen - Gabryelin: Akacjowa - Dębowa - AKACJOWA (powrót:Dębowa - Uwieliny: Dębowa - Główna - (…) )
W związku z tym likwidacji ulegają przystanki PARKOWA 01 i 02 oraz SŁONECZNA 01 i 02.
Zmianie ulegają także rozkłady jazdy na obydwu liniach.
Nowe rozkłady jazdy linii L17 i L19 są dostępne do pobrania poniżej oraz na stronie www.ztm.waw.pl.
Komentarze