W niedzielę 3 kwietnia odbył się IV coroczny turniej kickboxingu Piaseczno Open. Na hali GoSiR w Piasecznie stawiło się blisko 250ciu zawodników w 13 klubów z całej Polski.
Najmłodsi rywalizowali w formie zabawy na pałki piankowe zarówno w konkurencjach indywidualnych jak i drużynowo. W grupie wiekowej kadetów rozegrano dwie konkurencje: Pointfighting i Ligh contact. Wśród startujących było wielu aktualnych Mistrzów Polski i medalistów turniejów międzynarodowych co gwarantowało zmagania na najwyższym poziomie. Wśród dzieci najlepiej spisali się: Sebastian Korda, Sebastian Sas, Maciej Mika, Hubert Wiluk, Tomasz Bednarczyk, Martyna Wieteska i Daria Niciporuk a także drużyna dzieci młodszych (Cezary Kozłowski, Sebastian Korda i Natalia Frołow) nie dając szans swoim przeciwnikom w swoich kategoriach wzrostowych.
W rywalizacji kadetów na wyróżnienie zasługują: Mikołaj Dąbrowski, Natalia Woińska i Mateusz Śliwiński, którzy zostali wybrani najlepszymi zawodnikami turnieju. Ozdobą turnieju była rywalizacji Seniorów bez podziału na kategorie wagowe w ramach cyklu Pointfighting Elite cup. Najlepszym z najlepszych wśród mężczyzn został Bartosz Baczyński a wśród kobiet tryumfowała Dorota Godzina. Oboje są zawodnikami i szkoleniowcami w klubie X Fight w Piasecznie.
Chcielibyśmy podziękować sponsorom i patronom turnieju ( burmistrz MiG Piaseczno -Zdzisław Lis, GOSiR Pno, DSF, Dam na sport, Alfa Active, IRA, 4it, PDV, Sita, AMD Studio, Żłobek i Przedszkole U Żwirka, st System, Dr Irena Eris, Sport Masters, Szock Absorber, Szacun.com) Bez nich nie udałoby się zorganizować tak świetnej imprezy.
Poniżej prezentujemy pełne wyniki turnieju.
DZIECI 5-7lat
-120cm
1. Krystian Kowalski Azja Pabianice
2. Ignacy Klaus XF Piaseczno
3. Cezary Kozłowski XF Piaseczno
3. Michalina Podlewska XF Jazgarzew
-125cm
1. Kacper Głowienka Dan Świdnik
2. Łukasz Oleszek Dan Świdnik
3. Kajetan Tulikowski Kick Ninja Academy
3. Izabela Dąbrowska XF Chylice
+125cm
1. Sebastian Korda XF Piaseczno
2. Jakub Wojciechowski Dan Świdnik
3. Dąbrowski Maciej Dan Świdnik
3. Barbara Gąsiorowska XF Chylice
DZIECI 8-10lat
-130cm
1. Jakub Kasprowicz Kick Ninja Academy
2. Nikodem Dejko Dan Świdnik
3. Igor Kruk XF Jazgarzew
3. Jakub Przeździecki XF Złotokłos
-135cm
1. Sebastian Sas XF Piaseczno
2. Sara Steć Dan Świdnik
3. Daniel Szostakiewicz Dan Świdnik
4. Daria Niciporuk XF Piaseczno
-145cm
1. Alicja Wiszniowska TSD Pionki
2. Paweł Wilczopolski Dan Świdnik
3. Natalia Sas XF Piaseczno
3. Jan Bocheński XF Józefosław
+145cm
1. Maciej Mika XF Chylice
2. Oskar Amanowicz TSD Pionki
3. Bartek Cieciora Odnova Warka
3. Michał Bachman XF Józefosław
DZIECI 8-9lat -Pointfighting boys
-28kg
1. Hubert Wiluk XF Józefosław
2. Kacper Głowienka Dan Świdnik
3. Daniel Szostakiewicz Dan Świdnik
3. Bartosz Sadowski Dan Świdnik
-32kg
1. Tomasz Bednarczyk XF Józefosław
2. Tomasz Gumienniak Dan Świdnik
3. Ignacy Sut XF Józefosław
3. Piotr Woźniak Dan Świdnik
-37kg
1. Paweł Wilczopolski Dan Świdnik
2. Szymon Olszewski Dan Świdnik
3. Alan Rokicki Puncher Płock
3. Olivier Baranowski Puncher Płock
DZIECI 8-9lat -Pointfighting girls
-28kg
1. Martyna Wieteska XF Józefosław
2. Pieniak Tatiana KSW Łuków
3. Sara Steć Dan Świdnik
3. Zuzanna Guz Dan Świdnik
-32kg
1. Daria Niciporuk XF Piaseczno
2. Julia Śmiałkowska Azja Pabianice
KADET MŁ -Pointfighting boys
-32kg
1. Michał Markowski Dan Świdnik
2. Jan Bocheński XF Józefosław
3. Matejek Kacper KSW Łuków
3. Mateusz Fałdyga Dan Świdnik
-37kg
1. Kacper Woronowicz XF Piaseczno
2. Oskar Gaca Azja Pabianice
3. Jakub Trześniak Dan Świdnik
3. Damian Stępień Azja Pabianice
-42kg
1. Kacper Trzos TSD Pionki
2. Wiktor Ruszniak XF Chylice
3. Oliwier Baranowski Azja Pabianice
3. Oskar Gaca Azja Pabianice
-47kg
1. Mikołaj Dąbrowski XF Piaseczno
2. Patryk Piasecki Semiramida Pułtusk
3. Oskar Wiśniewski XF Chylice
3. Oliwier Baranowski Azja Pabianice
+47kg
1. Tomasz Freitag KSW Police
2. Olgierd Ruszniak XF Chylice
3. Dawid Popień KSW Police
3. Jakub Płachta TSD Pionki
KADET MŁ -Pointfighting girls
-32kg
1. Julia Matyś Dan Świdnik
2. Daria Niciporuk XF Piaseczno
3. Magdalena Bartosiewicz XF Piaseczno
3. Skrobas Wiktoria KSW Łuków
-37kg
1. Julia Matyś Dan Świdnik
2. Natalia Oleszek Dan Świdnik
-42kg
1. Maja Woźniak Dan Świdnik
2. Oliwia Frączyk Dan Świdnik
3. Natalia Sas XF Piaseczno
3. Jessica Żabolicka Azja Pabianice
-47kg
1. Natalia Woińska XF Jazgarzew
2. Zarzcka Natalia KSW Łuków
3. Maja Woźniak Dan Świdnik
3. Monika Piekutowska Semiramida Pułtusk
KADET MŁ -Light-contact boys
-32kg
1. Kacper Matejek KSW Łuków
2. Jan Bocheński XF Józefosław
-37kg
1. Oskar Gaca Azja Pabianice
2. Kacper Woronowicz XF Piaseczno
-42kg
1. Kacper Trzos TSD Pionki
2. Mateusz Sośnicki Semiramida Pułtusk
3. Wiktor Ruszniak XF Chylice
3. Jakub Żak Odnova Warka
-47kg
1. Mikołaj Dąbrowski XF Piaseczno
2. Marcin Biraga Semiramida Pułtusk
+47kg
1. Tomasz Freitag KSW Police
2. Dawid Popień KSW Police
3. Szymecki Bartosz KSW Łuków
3. Jakub Płachta TSD Pionki
KADET MŁ -Light-contact girls
-28kg
1. Daria Niciporuk XF Piaseczno
2. Skrobas Wiktoria KSW Łuków
2. Wiktoria Rutkowska TSD Pionki
-47kg
1. Natalia Woińska XF Jazgarzew
2. Zarzycka Natalia KSW Łuków
KADET ST -Pointfighting boys
-42kg
1. Kacper Lekan Dan Świdnik
2. Dąbrowski Paweł Dan Świdnik
3. Sebastian Lubomirski XF Piaseczno
-47kg
1. Kacper Zalewski XF Piaseczno
2. Jakub Grzywacz TSD Pionki
3. Kacper Lekan Dan Świdnik
-52kg
1. Krzysztof Olszewski XF Józefosław
2. Michał Żołędź Dan Świdnik
3.Konrad Grzesiuk Dan Świdnik
-57kg
1. Krystian Biś KSW Police
2. Patryk Banaszek TSD Pionki
3. Konrad Grzesiuk Dan Świdnik
3. Kacper Guz Dan Świdnik
-63kg
1. Filip Stark KTS-K GOSRiT Luzino
2. Rafał Dobies Puncher Płock
3. Rafał Wójcik XF Piaseczno
3. Mateusz Śliwiński XF Józefosław
-69kg
1. Filip Stark KTS-K GOSiR Luzino
2. Oliwer Laskowski Wejherowskie SS
+69kg
1. Klaudiusz Świstulski XF Piaseczno
2. Aleksander Chymkowski Semiramida Pułtusk
3. Oliwer Laskowski Wejherowskie SS
KADET ST -Pointfighting girls
-42kg
1. Pawlikowska Marta KSW Łuków
2. Oliwia Pańczak TSD Pionki
-55kg
1. Zuzanna Kalbarczyk KTS-K GOSRiT Luzino
2. Justyna Tadros XF Piaseczno
3. Ilona Baran TSD Pionki
4. Lucyna Wichowska tom bee team
-60kg
1. Justyna Tadros XF Piaseczno
2. Zuzanna Kalbarczyk KTS-K GOSRiT Luzino
+65kg
1. Patrycja Jaworska XF Piaseczno
2. Paulina Stenka KTS-K GOSRiT Luzino
PF ELITE -Pointfighting boys
1. Bartosz Baczyński XF Piaseczno
2. Łukasz Świderski XF Piaseczno
3. Daniel Grzyb XF Piaseczno
3. Paweł Zdun Dan Świdnik
PF ELITE -Pointfighting girls
1. Dorota Godzina XF Piaseczno
2. Julia Bonder XF Piaseczno
3. Malwina Strzelecka KSW Police
4. Agnieszka Smolak Dan Świdnik
DZIECI 5-7lat -drużyny
1. XF Piaseczno
2. Dan Łęczna 1
3. Dan Łęczna 2
DZIECI 8-10lat -dużyny
1. DAN Świdnik 1
2. DAN Łęczna 1
3. XF Józefosław
KADET MŁODSZY PF-drużyny
1. TSD Pionki
2. XF Piaseczno
3. XF Chylice
KADET STARSZY PF-drużyny
1. Pasja Kabajuni
2. XF Piaseczno
3. TSD Pionki
NAJLEPSI ZAWODNICY
KADET MŁ PF GIRL -Julia Matyś Dan Świdnik
KADET MŁ PF BOY -Mikołaj Dąbrowski XF Piaseczno
KADET MŁ LC GIRL -Natalia Woińska XF Jazgarzew
KADET MŁ LC BOY -Kacper Trzos TSD Pionki
KADET ST PF GIRL -Zuzanna Kalbarczyk KTS-K GOSRiT Luzino
KADET ST PF BOY -Filip Stark KTS-K GOSRiT Luzino
KADET ST LC GIRL -Pawlikowska Marta KSW Łuków
KADET ST LC BOY -Mateusz Śliwiński XF Józefosław
POINTFIGHTING ELITE CUP ALFA-AKTIV EDITION !!!
Dorota Godzina i Bartosz Baczyński zwycięzcami pierwszej edycji!
Pierwsza edycja cyklu turniejów POINTFIGHTING ELITE CUP za nami - najlepszymi zawodnikami Pointfightingu w Polce bez podziału na kategorie wagowe zostali Dorota Godzina i Bartosz Baczyński. (zawodnicy X Fight Piaseczno)
Komentarze