22 października 2016 r. w Centrum Kultury w Piasecznie wystąpi "Teatr po 20tej" ze spektaklem Bajki dla dorosłych.
"Teatr po 20tej" złożony z osób pełnoletnich oraz pełnoletnich jeszcze bardziej, tym razem interpretuje bajki dla dorosłych.
W tym cyklicznym telewizyjnym wieczornym programie humorystycznym rolę narratora pełnił niezrównany Jan Kobuszewski.
Dobranocki emitowane były w niedziele o 20:20 lub 20:30, tuż po Dzienniku Telewizyjnym.
Okazuje się, że po czterdziestu latach, teksty bajek nadal nas bawią, a pointy są nadal aktualne.
Teatr zagra pięć bajek, autorstwa Joanny Wilińskiej, Feliksa Dereckiego i Andrzeja Nowickiego.
I niech nikogo nie zwiodą tak popularne wątki, jak Czerwony Kapturek... to już zupełnie inna bajka....
Autorzy: Joanna Wilińska, Feliks Derecki, Andrzej Nowicki
Scenariusz i reżyseria: Ewa Kłujszo
Wstęp wolny.
Zapraszamy.
Komentarze