Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

Designer Outlet Warszawa największym centrum outletowym premium w Polsce

Utworzone: środa, 19 maja 2021
Od lewej: Burmistrz Miasta Piaseczno – Daniel Putkiewicz, Wicestarosta Powiatu Piaseczyńskiego – Zdzisław Lis, Centre Manager Designer Outlet Warszawa – Katarzyna Ciemińska, przedstawiciel inwestora Head of Real Estate CEE of DWS - Marek Jakubiak, przedstawiciel zarządcy centrum Współzałożyciel & Managing Director ROS Retail Outlet Shopping Thomas Reichenauer
  • Nowa część Designer Outlet Warszawa została oficjalnie otwarta 18 maja przecięciem różowej wstęgi przez przedstawicieli zarządcy i właściciela centrum, lokalnych władz, z udziałem Gabi Drzewieckiej
  • Designer Outlet Warszawa powiększył się do 23,000 m2 i oferuje ponad 130 międzynarodowych i polskich marek modowych i lifestylowych
  • Wyremontowany food court uprzyjemni zakupy klientom po zdjęciu obostrzeń
  • Centrum zapewnia bezpieczne i wygodne zakupy w przyjemnej atmosferze

18 maja miała miejsce długo wyczekiwana uroczystość oficjalnego otwarcia nowej części Designer Outlet Warszawa, podczas której została przecięta symboliczna różowa wstęga. Spotkanie odbyło się w bezpiecznych warunkach, zgodnie z przepisami pandemicznymi.

Z dodatkowymi 5,500 m2 i ponad 25 nowymi sklepami i restauracjami, Designer Outlet Warszawa zyskał miano największego w Polsce outletu z modą premium. Powierzchnia GLA wynosi teraz 23,000 m2, a centrum może pochwalić się wyjątkowym tenant mixem ponad 130 międzynarodowych i polskich marek modowych i lifestylowych.

Ceremonia przecięcia wstęgi z Gabi Drzewiecką

Ceremonię przecięcia wstęgi poprowadziła Gabi Drzewiecka, znana dziennikarka, prezenterka telewizyjna i radiowa.

Marek Jakubiak, Head of Real Estate CEE of DWS Group; Thomas Reichenauer, Managing Director zarządcy obiektu ROS Retail Outlet Shopping, Katarzyna Ciemińska, Centre Manager Designer Outlet Warszawa i Daniel Putkiewicz, Burmistrz Piaseczna i Zdzisław Lis Wicestarosta Powiatu Piaseczyńskiego przecięli wstęgę przed nowo powstałym wejściem do centrum.

Thomas Reichenauer podkreślił szczególne miejsce Designer Outlet Warszawa na polskim rynku outletowym. - Jesteśmy bardzo dumni, że mamy zaszczyt zarządzać tak ambitnym projektem. Cieszymy się, że nareszcie możemy świętować otwarcie nowej części Designer Outlet Warszawa, który jest jedną z naszych najważniejszych lokalizacji outletowych w Europie. Z nowo pozyskanymi najemcami i powiększoną powierzchnią centrum wzmocni swoją pozycję lidera na polskim rynku outletowym. Dodatkowo, ciężko pracujemy nad kolejnymi inwestycjami - rozbudową Designer Outlet Gdańsk i Designer Outlet Sosnowiec.

Ponad 130 marek modowych i lifestylowych

Po rozbudowie, Designer Outlet Warszawa oferuje teraz szeroki wachlarz ponad 130 marek modowych i lifestylowych, a także unikalny wybór międzynarodowych brandów z segmentu premium. W centrum swoje outletowe debiuty miały m.in. MaxMara, Twinset i Swarovski. W nowej części otworzyły się także m.in. sklepy Lacoste, Marc O’Polo, Tous i Lindt.

Pozycja premium wyróżnia Designer Outlet Warszawa na mapie centrów outletowych w Polsce, ze względu na dostępność międzynarodowych marek takich jak Armani, Boss, Furla, Guess, Högl, Liu Jo, Manila Grace, Pinko i Trussardi. Ważną częścią rozbudowanego skrzydła jest nowy, powiększony do 800 m2 salon Nike, a także ogromny sklep znanej amerykańskiej marki casualowej.

Katarzyna Ciemińska, Centre Manager Designer Outlet Warszawa, opowiedziała o nowych sklepach: - Do dyspozycji najemców przekazaliśmy ponad 30 lokali, w których powitaliśmy nowe marki, w tym takie, które do tej pory nie były dostępne w formacie outletowym, a swój pierwszy i jedyny w Polsce salon otworzyły właśnie u nas. To wielkie wyróżnienie móc pochwalić się tyloma nowymi salonami, które uzupełniły bogatą ofertę centrum. Zróżnicowana oferta, która nadal będzie uzupełniana o nowe propozycje, sprawia, że Designer Outlet Warszawa jest najciekawszą destynacją zakupową nie tylko dla mieszkańców stolicy i okolic, ale i dla wielu klientów zagranicznych.

 

Wyremontowany food court uprzyjemni zakupy

Strefa restauracyjna w centrum została przebudowana, dzięki czemu zyskała nowy, stylowy wygląd. Ze względu na obostrzenia spowodowane pandemią, food court nie może jeszcze zostać otwarty w pełnym wymiarze. Po ponownym otwarciu restauracji Designer Outlet Warszawa będzie najlepszą destynacją oraz miejscem spotkań czy relaksu dla rodzin i przyjaciół.

Po zniesieniu wiosennego lockdownu klienci chętnie wrócili do Designer Outlet Warszawa. Ciekawi nowej oferty i nowych wnętrz spędzają czas na zakupach. Centrum dbając o komfort i dobre samopoczucie wszystkich gości, zapewnia maksymalny poziom bezpieczeństwa, spełniając wszystkie wymagane w czasie pandemii normy. Przestronne wnętrza i dodatkowe miejsca parkingowe w wielopoziomowym, krytym garażu, z których w pełni mogą korzystać klienci, powodują, że zakupy w Designer Outlet Warszawa są prawdziwą przyjemnością. 

Komentarze

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!
Dodaj komentarz

Naszepiaseczno - lokalna społeczność

Najczęściej czytane

SKM już w Piasecznie

SKM już w Piasecznie

Pierwsze pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej już wożą pasażerów do i z...

Konstancin-Jeziorna - wóz strażacki na sprzedaż, każdy może go kupić

Konstancin-Jeziorna - wóz strażacki na sprzedaż, każdy może go kupić

Takie przetargi nie trafiają się zbyt często. Gmina Konstancin-Jeziorna...

Grodziski dzielnicowy w czasie wolnym od służby udaremnił kradzież roweru w Piasecznie

Grodziski dzielnicowy w czasie wolnym od służby udaremnił kradzież roweru w Piasecznie

Grodziski dzielnicowy st. sierż. Kamil Winnicki w dniu wolnym od służby,...

Ukradł wózek wart ponad 1500 złotych, został zatrzymany przez dzielnicowych

Ukradł wózek wart ponad 1500 złotych, został zatrzymany przez dzielnicowych

Z hali w Wólce Kosowskiej został skradziony wózek transportowy o wartości...

Najpierw ukradł kluczyki, później samochód - łup odebrali mu lesznowolscy policjanci

Najpierw ukradł kluczyki, później samochód - łup odebrali mu lesznowolscy policjanci

Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 30-latkowi zatrzymanemu przez...

Dziennikarstwo obywatelskie

Rusza kolejna edycja projektu Przedsiębiorcze Piaseczno 2023

Rusza kolejna edycja projektu Przedsiębiorcze Piaseczno 2023

W Centrum Przedsiębiorczości w Piasecznie rusza kolejna edycja...

300 iglaków dla mieszkańców

300 iglaków dla mieszkańców

Leroy Merlin przekazał Gminie Piaseczno 300 choinek w doniczkach. Mieszkańcy...

Wspólnie tworzymy ozdoby choinkowe!

Wspólnie tworzymy ozdoby choinkowe!

W sobotę 10 grudnia podczas rodzinnych warsztatów kreatywnych w Centrum...

Planowane zmiany w kursowaniu linii 709, 739 i L39

Planowane zmiany w kursowaniu linii 709, 739 i L39

Gmina Piaseczno prowadzi rozmowy z ZTM na temat zmian w komunikacji w związku...

Największa inwestycja drogowa zakończona

Największa inwestycja drogowa zakończona

Zakończyła się największa i najdroższa gminna inwestycja drogowa ostatnich...