Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

OBI w nowej odsłonie – pierwszy taki market w Polsce

Utworzone: piątek, 17 czerwca 2022

Sieć OBI otworzyła swój najnowocześniejszy sklep w zupełnie nowej koncepcji marketu ogrodowo-remontowego. Bogatą ofertę produktową uzupełnia tu szeroki wachlarz usług dla domu i ogrodu, w tym nowości np. kompleksowe Projektowanie Ogrodów, Mobilny Serwis szybkich napraw w domu klienta czy Projektowanie Kuchni i Łazienek oraz Garderób.

Sklep w Mysiadle pod Warszawą to 6. market OBI w aglomeracji warszawskiej i 61. w Polsce. 

Ideą nowej formuły marketu OBI są jeszcze większa wygoda dla klientów oraz kompleksowość rozwiązań z fachowym doradztwem. To dużo więcej niż sklep remontowo - ogrodowy. Market wyróżnia największe Centrum Projektowania wraz z show roomem, prezentującym rozwiązania dla Kuchni, Łazienek oraz Garderób w wielu różnych stylach aranżacyjnych. Do dyspozycji klientów jest 7 projektantów i aż 600 mkw. ekspozycji. 

Wspieramy klientów od inspiracji do realizacji aż po szeroko rozumiany serwis posprzedażowy. OBI Mysiadło to zupełnie nowe spojrzenie na market budowlany, w którym na pierwszym miejscu stawiamy realizację potrzeb klienta w najróżniejszym zakresie - od wykonania projektu, doboru produktów, dostawy, montażu, po naprawy w domu u klienta. Tak kompleksowej oferty nie ma nikt na rynku. - przekazał Marek Golda, dyrektor sklepu OBI Mysiadło.

Marka OBI również tu postawiła na swoje sprawdzone, najmocniejsze strony. Jak zawsze w OBI znajdziemy kompleksowe Centrum Ogrodnicze z pełną gamą produktów i roślin dedykowanych ogrodom, balkonom i tarasom. Łącznie 2,7 tys. mkw. stanowi ekspozycja ogrodowa (zewnętrzna i wewnętrzna). Uzupełnieniem pełnej oferty m.in. roślin, mebli, urządzeń i maszyn ogrodowych jest nowość na rynku - Projektowanie Ogrodów wraz z realizacją, którą przeprowadza profesjonalna firma wyspecjalizowana w pracach ogrodowych. 

Jesteśmy liderem kategorii Ogród, a naszą ambicją jest jej ciągły rozwój. Cieszę się, że pierwsi na rynku proponujemy klientom tak kompleksowe usługi i produkty. Od dziś podczas jednej wizyty w OBI można zaprojektować nasadzenia, ogrodzenie, oświetlenie i nawodnienie oraz pełną architekturę ogrodową, z wizualizacją projektu, szczegółową wyceną, dostawą i montażem. Tak kompleksowe podejście do ogrodu to zupełnie nowy wymiar obsługi klienta i nieoceniona pomoc dla użytkowników.- powiedział Adam Rosiński, prezes zarządu OBI. 

Nowy sklep OBI to również rozwiązania będące odpowiedzią na światowe trendy w tym ideę współdzielenia. W nowym markecie klienci będą mogli wypożyczyć maszyny i narzędzia remontowo-budowlane lub skorzystać z szerokiego wachlarza firm wykonawczych. 

Zainspirowani potrzebami klienta umożliwiamy dostęp do najbardziej poszukiwanych fachowców na rynku. Jako jedyni oferujemy pomoc Mobilnego Serwisu lub kolokwialnie mówiąc "Pana Złotej Rączki", który wykona sprawnie i szybko najpotrzebniejsze naprawy w domu u klienta. Nasi klienci otrzymają też wsparcie w zakresie usług remontowych, serwisu hydraulicznego czy montażu klimatyzacji, a to tylko niektóre z długiej listy usług dostępnych od ręki. - dodał Marek Golda.

Wygodniejsze i jeszcze sprawniejsze zakupy w Mysiadle zapewni intuicyjny układ sklepu, a w nim nowe rozwiązania ekspozycyjne. Dodatkowo stworzono Strefę Drive-in umożliwiająca prosty i szybki odbiór materiałów budowlanych. Do dyspozycji klientów oddano też kasy samoobsługowe. Dodatkowo ustawiono OBImat - dedykowany odbiorom zamówień internetowych 24/7, w tym również gabarytów.

Firma OBI podczas otwarcia nowego sklepu przekazała finansowe wsparcie w kwocie 15 tysięcy złotych na rzecz Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Mysiadle. Darowizna od OBI zostanie wykorzystana na cele remontowe placówki. Lokalny charakter wydarzenia podkreślił również pokaz Stowarzyszenia Rozwoju Sportu Zamienie, powstałego z inicjatywy mieszkańców Lesznowoli. 

Myślimy globalnie działając lokalnie. Dlatego będziemy wspierać liczne inicjatywy i aktywności gminy Lesznowola. Ponadto w naszym sklepie będziemy organizować warsztaty dla dzieci i dorosłych dzieląc się naszą wiedzą i pasją do ogrodów i majsterkowania. - dodał Marek Golda.

Z okazji otwarcia sklepu przygotowano wiele atrakcji, w tym loterię, w której co 10. klient wygrywa  kolejne zakupy. Od 15 czerwca (z wyłączeniem czwartku 16 czerwca) OBI zaprasza na spotkania z architektkami krajobrazu znanymi z telewizyjnego programu "Wymarzone Ogrody" - Izabelą Szarmach oraz Olgą Piórkowską. Zaplanowano również spotkanie architektką Iwoną Durką. Loteria i atrakcje otwarcia potrwają aż do soboty 18 czerwca.

Komentarze

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!
Dodaj komentarz

Naszepiaseczno - lokalna społeczność

Najczęściej czytane

Konstancin-Jeziorna zagrał z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Konstancin-Jeziorna zagrał z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

W niedzielę (29 stycznia) Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy znów zagrała...

Jechały na służbę – widząc rozbity pojazd natychmiast zareagowały

Jechały na służbę – widząc rozbity pojazd natychmiast zareagowały

Funkcjonariuszki jadące na służbę, przy ulicy Słonecznej w Lesznowoli,...

Jechał na cudzej karcie kierowcy, ale to ON poniesie konsekwencje

Jechał na cudzej karcie kierowcy, ale to ON poniesie konsekwencje

Skrajną nieodpowiedzialnością wykazał się 61-letni kierujący pojazdem...

Policjanci odzyskali ramy rowerowe

Policjanci odzyskali ramy rowerowe

Policjanci wydziału dochodzeniowo – śledczego piaseczyńskiej komendy...

Kradzież w drogerii! Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Kradzież w drogerii! Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Policjanci z Komisariatu Policji w Konstancinie - Jeziornie poszukują sprawcy...

5,6 mln złotych na inwestycje drogowe powiatu

5,6 mln złotych na inwestycje drogowe powiatu

Gmina Piaseczno przekaże łącznie 5,6 mln złotych na drogowe inwestycje,...

Dziennikarstwo obywatelskie

300 iglaków dla mieszkańców

300 iglaków dla mieszkańców

Leroy Merlin przekazał Gminie Piaseczno 300 choinek w doniczkach. Mieszkańcy...

Wspólnie tworzymy ozdoby choinkowe!

Wspólnie tworzymy ozdoby choinkowe!

W sobotę 10 grudnia podczas rodzinnych warsztatów kreatywnych w Centrum...

Planowane zmiany w kursowaniu linii 709, 739 i L39

Planowane zmiany w kursowaniu linii 709, 739 i L39

Gmina Piaseczno prowadzi rozmowy z ZTM na temat zmian w komunikacji w związku...

Największa inwestycja drogowa zakończona

Największa inwestycja drogowa zakończona

Zakończyła się największa i najdroższa gminna inwestycja drogowa ostatnich...

Warsztaty Firma to JA – temat Digital Marketing

Warsztaty Firma to JA – temat Digital Marketing

Centrum Przedsiębiorczości w Piasecznie zaprasza na nowy cykl bezpłatnych...