Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

Festiwal Sztuki Iluzji – największe tego typu wydarzenie w Polsce już w ten weekend!

Utworzone: wtorek, 12 lipca 2022
Data wydarzenia: piątek, 15 lipca 2022 - niedziela, 17 lipca 2022
Miejsce: Mościska 9, Trojanów

Park Edukacji i Rozrywki Farma Iluzji wraca po przerwie z niezwykłym wydarzeniem. Jest nim największy w Polsce Festiwal Sztuki Iluzji, który skierowany jest do rodzin z dziećmi.

To dobra okazja, aby spędzić czas razem. Na tym wyjątkowym evencie wystąpi wiele gwiazd polskiej iluzji, a wszystko to tylko w połowie drogi pomiędzy Warszawą a Lublinem w urokliwym miejscu w otulinie lasów. Festiwal odbędzie się w terminie od 15 do 17 lipca 2022 r.

Obecnie coraz mniej mamy czasu dla siebie i dla rodziny. Natłok obowiązków powoduje, że często zapominamy, jak ważny dla budowania relacji i bezpiecznej więzi z dzieckiem jest czas, jaki spędzimy razem.

Idealną okazją do wspólnej zabawy, która zadowoli zarówno opiekunów, jak i najmłodszych jest Festiwal Sztuki Iluzji - największe tego typu wydarzenie w Polsce! Odbędzie się ono w terminie od 15 do 17 lipca 2022 r. Trzydniowy program festiwalu jest bogaty w różnorodne atrakcje, a wiele z nich odbędzie się w ogromnym namiocie cyrkowym.

Pierwszy dzień Festiwalu będzie należał do osób, z którymi pracujemy na co dzień i które dały Farmie Iluzji wiele serca i wspierały nas w trudnych chwilach. Są to Maciej Pęda i Patrycja Lipińska: dzień rozpoczynamy występem uwalniającego się z kaftana Kacpra Mysiorka, natomiast zakończymy go robiącym wielkie wrażenie występem znanego szerszej publiczności z zupełnie innej strony, bo z serialu Na Wspólnej, Wojciecha Rotowskiego - informuje Dominik Centka, Wiceprezes Zarządu. W sobotę planujemy dzień z kid performerami, którzy mają programy dla dzieci. Będą to m.in. Pan Magiczny, Marta Julia Skoczek oraz niezwykły tik-tokerowiec Pan Buźka. Na niedzielę planowany jest wielki finał oraz duża iluzja w wykonaniu arcymistrza Łukasza Granta. Oprócz tego przewidziane są spotkania z artystami, możliwość uzyskania autografów i poznania ich osobiście - dodaje.

Organizatorem wydarzenia jest Park Edukacji i Rozrywki - Farma Iluzji. Jest ona miejscem wyjątkowym, rzeczy niemożliwe, stają się tam możliwe. Co istotne, jest to jedyny w Polsce park sensoryczny osadzony w świecie iluzji. Miejsce to posiada certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej oraz wiele nagród, w tym prestiżową nagrodę: Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Mazowieckiego. Niedawno Farma Iluzji zdobyła również tytuł najlepszego parku rozrywki 2022 roku według ogólnopolskiego rankingu portalu dzieckowpodrozy.pl. Farma Iluzji to wyjątkowa kompozycja atrakcji dla dzieci i dorosłych, edukacji podanej w przyjaznej formie oraz wyjątkowego miejsca do zabawy i wypoczynku na świeżym powietrzu. Zlokalizowana jest w Dolinie Rzeki Okrzejki w otoczeniu ogromnych lasów, w połowie drogi pomiędzy Warszawą a Lublinem.

Cieszymy się, że po przerwie możemy w końcu wrócić do organizacji festiwalu. Ostatnie lata były bardzo trudne dla całej branży. Każde takie wydarzenie to dla nas miesiące przygotowań, aby wszystko zostało zapięte na ostatni guzik - mówi Marek Szczypek, Prezes Zarządu Spółki. Chcemy uczynić te kilka dni świętem iluzji i dać naszym gościom nie tylko szansę, aby zobaczyli najlepszych mistrzów estrady w akcji, ale też spotkali się z nimi i porozmawiali o ich niezwykłej pasji. Warto podkreślić, że świętujemy w tym roku dziesięciolecie otwarcia Parku - dodaje.

W trakcie trwania Festiwalu goście będą mogli również skorzystać z innych atrakcji dostępnych na Farmie Iluzji (bez dodatkowych opłat). Latająca Chata Tajemnic, czyli przechylony domek z krzywą grawitacją, muzeum iluzji, jedyna w tej części Polski opuszczona kopalnia złota czy tunel zapomnienia - to tylko kilka z najbardziej popularnych atrakcji tego miejsca. Ponadto na terenie parku znajdują się również strefy wypoczynku i relaksu na świeżym powietrzu, gdzie zregenerują się i odpoczną również sami rodzice. Szczególnie polecana będzie otwarta w tym sezonie piaszczysta Strefa Ochłody z leżakami plażowymi, basenem i brodzikiem.

Więcej na: www.festiwaliluzji.pl

Zapraszamy!

Farma Iluzji to ponad 6 hektarów wypełnionych atrakcjami, które sprawiają że aktywny wypoczynek zarówno dzieci, jak i rodziców nabiera nowego wymiaru. Znaleźć tutaj można ponad 60 atrakcji m.in. eksponaty ze świata iluzji, duże budowle, które zmieniają prawa grawitacji, jaki i miejsca do zabawy i wypoczynku - plaża, labirynty, place zabaw, miejsca do grillowania i wiele, wiele innych.

Komentarze

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!
Dodaj komentarz

Naszepiaseczno - lokalna społeczność

Najczęściej czytane

Mimo zakazu prowadzenia pojazdów, po raz kolejny wsiadł za kierownicę..

Mimo zakazu prowadzenia pojazdów, po raz kolejny wsiadł za kierownicę..

32-latek liczył na to, że będzie bezkarny - nie respektował sądowego...

Niebawem może ruszyć przebudowa drogi 721

Niebawem może ruszyć przebudowa drogi 721

Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzki planuje niebawem ogłosić przetarg na...

Spotkanie autorskie z Agnieszką Walczak-Chojecką

Spotkanie autorskie z Agnieszką Walczak-Chojecką

W najbliższy czwartek, 8 września o 18.00, zapraszamy na spotkanie autorskie...

Remont ul. Raszyńskiej – utrudnienia w ruchu

Remont ul. Raszyńskiej – utrudnienia w ruchu

W poniedziałek 05.09.2022 r. na ul. Raszyńskiej w miejscowości Nowa Wola i...

Zmiany rozkładów jazdy linii L-2, L-5, L12 i L13

Zmiany rozkładów jazdy linii L-2, L-5, L12 i L13

Od środy 14 września zmienią się rozkłady jazdy linii lokalnych L-2, L-5,...

Dziennikarstwo obywatelskie

I Piaseczyńskie Zakończenie Sezonu Motocyklowego

I Piaseczyńskie Zakończenie Sezonu Motocyklowego

Już w sobotę 17 września 2022 roku klub motocyklowy Gremium MC zaprasza na...

Zmiany rozkładów jazdy linii L-2, L-5, L12 i L13

Zmiany rozkładów jazdy linii L-2, L-5, L12 i L13

Od środy 14 września zmienią się rozkłady jazdy linii lokalnych L-2, L-5,...

Smaczne pożegnanie lata w PIASECZNIE!

Smaczne pożegnanie lata w PIASECZNIE!

Już 2 września do Piaseczna powrócą miłośnicy gotowania „na czterech...

OBI w nowej odsłonie – pierwszy taki market w Polsce

OBI w nowej odsłonie – pierwszy taki market w Polsce

Sieć OBI otworzyła swój najnowocześniejszy sklep w zupełnie nowej...

22 czerwca w Piasecznie odbędzie się Stand-up: Kostelecki, Baraniecki, Kozłowski

22 czerwca w Piasecznie odbędzie się Stand-up: Kostelecki, Baraniecki, Kozłowski

Zapraszamy na wieczór z komedią. Kto wystąpi? Roman Kostelecki -...