W sobotę, 27 sierpnia o godz. 16.00 w altanie przy Hugonówce odbędzie się spektakl dla dzieci "Burza mózgów" w wykonaniu Teatru Bajaderka.
Zapraszamy wszystkich ciekawskich świata do tajemniczego, podziemnego laboratorium Doktorka Wątróbki, gdzie wspólnymi siłami uruchomimy Maszynę Parową!
Przeprowadzimy razem niesamowite doświadczenia i eksperymenty oraz zbadamy wpływ różnych substancji na nasze zdrowie i życie. Przezabawne Szalone Mózgi - Pacynki pomogą nam wspólnie rozwiązać zagadki i łamigłówki oraz pokażą jak mieć wokół siebie wielu przyjaciół!
Wstęp wolny.
W przypadku złej pogody spektakl odbędzie się w sali widowiskowej KDK. W sierpniu w każdą sobotę o godz. 16.00 altana przy Hugonówce zamieni się w "Teatr ogródkowy przy Mostowej".
Konstanciński Dom Kultury nawiązuje do tradycji teatrów ogródkowych, które były popularne w Warszawie na przełomie XIX i XX wieku.
Słynny teatrzyk ogródkowy "Pod Mostem", jeden z pierwszych w stolicy, występował na świeżym powietrzu nad brzegiem Wisły przy ul. Podwale 13.
Szczegółowy repertuar na hugonowka.pl oraz na Facebooku Konstancińskiego Domu Kultury.
Zapraszamy!
Komentarze