Masz talent do pisania i interesują Cię problemy naszej lokalnej społeczności? Chciałbyś/ałabyś przedstawić innym swoje przemyślenia i poglądy lub też zrobić relację z ważnego wydarzenia? Napisz do nas na kontakt@naszepiaseczno.pl i zacznij współtworzyć z nami jako dziennikarz obywatelski.

Szukamy wystawców na dożynki i wydłużamy termin zgłoszeń

Kategorie: Aktualności Kultura
Utworzone: sobota, 29 lipca 2023 Źródło: Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna
Data wydarzenia: niedziela, 6 sierpnia 2023

Do 6 sierpnia wydłużamy termin zgłoszeń od wystawców zainteresowanych udziałem w dożynkach gminnych. Zapraszamy producentów rolnych, rękodzielników, rzemieślników, organizacje pozarządowe oraz lokalne firmy do sprzedaży swoich produktów, usług lub prezentacji twórczości.

Kawęczynek będzie gospodarzem wyjątkowego wydarzenia. 3 września na boisku przy ul. Asfaltowej (obok remizy OSP) będziemy wspólnie świętować dożynki gminne, Dzień Strażaka i 35-lecie Ochotniczej Straży Pożarnej w Kawęczynku.

Sporo atrakcji

Przygotowania do potrójnej imprezy w Kawęczynku idą pełną parą. Czeka sporo atrakcji i dużo dobrej zabawy. W programie m.in. występy lokalnych artystów, liczne atrakcje dla dużych i małych oraz zabawa taneczna. Na scenie wystąpią m.in. orkiestra dęta OSP Nadarzyn oraz zespoły Cliver i Hit Hunters Cover Band. Ponadto zostaną wręczone odznaczenia dla druhów i wyróżnienia dla rolników. Będzie też turniej sołectw. Poznamy również zwycięzców konkursu na najpiękniejszy wieniec dożynkowy.

Zgłoszenia wystawców

Nie zabraknie też stoisk handlowych. W związku z tym zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych - w szczególności twórców ludowych i rękodzielników, przedsiębiorców, producentów rolnych oraz firmy i instytucje - i skorzystania z możliwości prezentacji swojej oferty lub wyrobów. Karty zgłoszenia (do pobrania poniżej) należy złożyć w kancelarii Urzędu Miasta i Gminy (ul. Piaseczyńska 77) lub wysłać mailowo na adres: promocja@konstancinjeziorna.pl">promocja@konstancinjeziorna.pl (w temacie wiadomości prosimy wpisać: "Dożynki 2023").

Termin przyjmowania zgłoszeń przedłużyliśmy do niedzieli 6 sierpnia.

Dodatkowe informacje

Informujemy, że wystawcy muszą zorganizować stoisko we własnym zakresie - organizator nie zapewnia sprzętu wystawienniczego. Organizator, ze względu na ograniczoną powierzchnię przeznaczoną pod stoiska, zastrzega sobie prawo wyboru wystawców i asortymentu oraz rozmieszczenia poszczególnych stanowisk wystawienniczych. Pierwszeństwo rezerwacji miejsca mają m.in. fundacje, stowarzyszenia, osoby prowadzące działalność typu non profit oraz lokalni przedsiębiorcy.

W zakresie gastronomii (stoiska z produktami wytwarzanymi i przeznaczonymi do spożycia na miejscu) organizator dopuszcza wystawców oferujących m.in: lody, kawę, watę cukrową, popcorn, gofry, słodycze, zapiekanki, hamburgery, potrawy z ziemniaka itp.). Zgłoszenia z ofertą: ciast, dań z grilla oraz napojów alkoholowych i bezalkoholowych nie będą rozpatrywane. Szczegóły w załączonym regulaminie.

Więcej informacji można uzyskać pod nr. tel. 22 484 24 41.

Komentarze

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!
Dodaj komentarz

Naszepiaseczno - lokalna społeczność

Najczęściej czytane

Życzenia zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych

Życzenia zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych

Zdrowych, radosnych Świąt Wielkiej Nocy...

Komunikacja lokalna bliżej mieszkańców! Zmiany od 1 kwietnia

Komunikacja lokalna bliżej mieszkańców! Zmiany od 1 kwietnia

Szykują się duże zmiany w komunikacji lokalnej. Od 1 kwietnia linia L14...

Policjanci z Komisariatu Policji w Górze Kalwarii udowodnili, że można na nich liczyć

Policjanci z Komisariatu Policji w Górze Kalwarii udowodnili, że można na nich liczyć

Doskonała znajomość rejonu służbowego i analityczne myślenie sierż....

On posiadał narkotyki, ona w swoim domu niedoręczone listy

On posiadał narkotyki, ona w swoim domu niedoręczone listy

Funkcjonariusze zatrzymali 29-latkę oraz jej o 4 lata starszego partnera. On...

Utrudnienia na linii L16 od 23 marca – objazdy i zmienione rozkłady

Utrudnienia na linii L16 od 23 marca – objazdy i zmienione rozkłady

Od najbliższego poniedziałku (23 marca) autobusy linii L16 pojadą...

Chore sosny zagrażają lasom – apel Nadleśnictwa Chojnów

Chore sosny zagrażają lasom – apel Nadleśnictwa Chojnów

Właściciele prywatnych lasów na terenie gminy Konstancin-Jeziorna mają...

Dziennikarstwo obywatelskie

Jak obniżyć koszty ogrzewania? Bezpłatne konsultacje dla mieszkańców Piaseczna

Jak obniżyć koszty ogrzewania? Bezpłatne konsultacje dla mieszkańców Piaseczna

Castorama Piaseczno zaprasza mieszkańców regionu na bezpłatne konsultacje...

Bezpłatne szkolenia dla mieszkańców powiatu piaseczyńskiego

Bezpłatne szkolenia dla mieszkańców powiatu piaseczyńskiego

Fundacja Challenge Europe realizuje projekt "Zmieniaj życie - rozwijaj...

Supersamochody na rynku w Piasecznie

Supersamochody na rynku w Piasecznie

Na wydarzenie zapraszamy w piątek 25 lipca 2025 roku od godz. 15.00 do 21.00...