W weekend 19 i 20 lipca w Parku Zdrojowym w Konstancinie-Jeziornie odbędzie się XII Jazz Zdrój Festiwal.
To wyjątkowe wydarzenie muzyczne poświęcone pamięci wybitnego jazzmana, Louisa Armstronga.
Festiwal jest jedną z największych imprez tego typu na Mazowszu. Podczas każdej edycji na scenie króluje klasyczny jazz, nawiązujący do czasów powstania letniska.
Festiwal zainauguruje potańcówka jazzowa z zespołem BB Band, która zacznie się w sobotę, 19 lipca o godz. 18.00 w altanie przy Konstancińskim Domu Kultury "Hugonówka" przy ul. Mostowej 15.
Big Band Błonie (BB BAND) kontynuuje wielką tradycję polskich i zagranicznych orkiestr swingowych. W dziesięcioosobowej orkiestrze grają zawodowi muzycy i występują charyzmatyczni wokaliści Monika Boras i Waldemar Wiśniewski. W repertuarze zespołu znajdują się evergreany muzyki swingowej oraz wiele innych również polskich perełek muzyki rozrywkowej.
W niedzielę, 20 lipca o godz. 17.00 zacznie się koncert w Amfiteatrze.
Wystąpią Five O'Clock Orchestra z Częstochowy, grupa Enerjazzer z Gliwic, Warszawski Zespół Jazzu Tradycyjnego Dixie Fellows oraz krakowski Lazy Swing Band.
Koncert potrwa do godz. 21.00.

Za sprawą niepowtarzalnej atmosfery oraz urokliwej scenerii konstancińskiego Parku Zdrojowego Jazz Zdrój Festiwal jest wydarzeniem wyjątkowym.
Szczegóły na hugonowka.pl, wstęp wolny.
Zapraszamy!
Komentarze